Kimler Geçti

Kimler Geçti 2018-04-25T10:02:28+00:00

1 — Alirıza Alper, Ermenek 1928. (I. U. Tıp Fakültesi) 1.11.1948

2 — Mehmet Sakaoğlu, Konya 1929. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1952

3 — Zekâi Kandemir, Karaman 1930. (î Ü. Tıp Fakültesi) > 1.11.1953

4 — M. Fevzi Arıcı, Kadınhan 1933. (İ. T. Ü. Makina Bölümü) 1.11.1953

5 — Ali Demircan, Karaman 1932. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1953

6 — Hasan Erişkon, Konya 1936. (İ. T. Ü. Makina Bölümü) 1.11.1955

7 — Yavuz Munlafalıoğlu, Konya 1937. (İktisat Fakültesi) 1.11.1956

8 — Euşen Şarlak, Akşehir 1934. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1954

9 — Mehmet Türkyılmaz, Konya 1935. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1956

10 — Hasan Çorapçıoğlu, Konya 1936. (İ. Ü..Fen Fakültesi) 1.11.1956

11 — Şükrü Hamzaoğlu, Trabzon 1933. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

12 — Polat Uğur, Karaman 1936. (Güzel Sanat. Akademisi) 1.11.1956

13 — Kurtcehe Noyan, Ankara 1939, (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) ‘ 1.11.1956

14 — H. Hüseyin Özdülger, Konya 1936. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

15 — Bayram Camcı, Ereğli 1932. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1955

16 — Şevki Akar, Akşehir 1932. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1955

17 — Cevat Özer, Hadim 1931. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1953

18 — Doğan Kafalı, Konya 1932. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1957

19 — Kutlay Pınar, Ermenek 1936. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

20 — M. Tarık Başbudak, Ereğli 1931. (Diş Hekimliği Okulu) 1.11.1957

21 — Erhan Poyra, Ankara 1938, (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

22 — İlhami Çörekçioğlu, Konya 1937. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1957

23 — Gürsel Karaca, Beyşehir 1939. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 1.11.1957

24 — Azmi Tuncer, Kadınhan. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1957

25 — Kemal Oyken, Konya 1939. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

26 — Muammer Özücan, Konya 1939. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1957

27 — Adnan Döcek, İstanbul 1939. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1957

28 — Özer Ateş, Konya 1935. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

29 — M. Necati Yılmaz, Konya. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

30 — Halil GUrsoy, İzmir 1939. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1957

31 — Aşkın Ünal Ölçer, Karaman 1936. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

32 — Turgut Ölçer, Karaman 1936. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

33 — Alpay Orhan, Seydişehir 1936. (Diş Hekimliği) , 1.11.1957

34 — Tuncay Orhan, Bergama 1939. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1957

35 — Ali Akkaya, Konya 940. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1957

36 — Ali Özkan, Konya 1939. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

37 — Mehmet Yaşar Çatak, Konya 1938. (Y. E. T. Okulu) 1.10.1958

38 — Mehmet Çağrı, Konya 1938. (İ. T. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1957

39 — Mehmet Gilisıralıoğlu, Konya 1936. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1956

40 — Ali Küçük Basmacı, Karaman 1931. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1953

41 — Nuh Demirözkan, Konya 1936. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

42 — Enver Erler, Konya 1940. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1957

43 — Cengiz Ateş, Ermenek 1939. (Y E. T. Okulu) 1.11.1956

44 — A. Galip Sandıkçı, Karaman 1938. (İ. T. Ü. Elektrik) 1.11.1957

45 — Bülent Memiş Karaman, Ereğli 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

46 — Dumrul Yavaş, Maraş 1939. (Güzel Sanat. Akademisi) 1.11.1957

47 — Ömer Alptekin, Konya 1939. (İ. T. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1957

48 — Kadir Mesçi, Konya 1939. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 1.11.1957

49 — Mehmet Bildirici, Konya 1939. (İ. T. Ü. İnşaat Bölümü) 1.11.1957

50 — Azzem Aydmöz, Konya 1939. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 1.11.1957

51 — Nuri Tanrıkulu, Konya 1938. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 1.11.1958

52 — Orhan Güner, Karaman 1938. (Diş Hekimliği) 1.11.1957

53 — Mustafa Gür, Antalya 1938. (İ. T. Ü. İnşaat Bölümü) 1.11.1957

54 — Hasan Ali Acar, Hadim 1938. (İ. T. Ü. İnş. Fakültesi) 1.11.1956

55 — Ali Teoman Bilge, Ankara 1938. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1957

56 — Cezmi Keşler, Taşkent 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

57 — İsmail Uğurlu, Hadim 1939. (İ. T. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1957

58 — Yalçın Kayaarası, Edirne 1940. (Güzel Sanatlar Akademisi) 1.11.1958

59 — Mehmet Küçükköylü, Konya 1936. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

60 — Vural Öner, Ereğli 1932. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1958

61 — Adil Kağnıcı, Kadmhan 1933. (Tıp. Fen EczacılıkFakültesi) 1.11.1955

62 — Süleyman Zeybekoğlu, Salihli 1936. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

63 — Hikmet Arı, Karapınar 1933. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1955

64 — Yalçın Soysal, Bolu 1936. (İ. Ü. Fen Gimya Fakültesi) 1.11.1956

65 — Rüştü Sönmez, Ermenek 1936. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

66 — Ali Yücel Timuroğlu, Elâzığ 1935. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.11.1956

67 — Farabi Özatalay, Karaman 1934. (Y.E.T. Okulu) 1.11.1956

68 — Feridun Gültekin, Konya 1938. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 1.11.1957

69 — Cengiz Şarlak, Akşehir 1936. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.11.1957

70 — Ali Özparlak, Konya 1936. (İ. Ü. Fen Eczacılık Fakültesi) 1.11.1956

71 — Cengiz Özkara, Konya 1939. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

72 — Adnan Ulupmar, Ereğli 1938. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1958

73 — İbrahim Özdiş, Konya 1939. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1958

74 — Mevlüt Beyazbulut, Konya 1939. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

75 — Turhan Altan, Adana 1939. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

76 — Seyit Kılmçaslan, Konya 1940. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.10.1956

77 — Ergim Arıkdal, Geyve 1936. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

78 — İlhan Karık, Akseki 1934. (İ. ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

79 — Timur Talha İzbudak, Ereğli 1933. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1957

80 — Ahmet Tallan, Karaman 1933. (İ. Fen Fakültesi) ; 1.11.1956

81 — Burhan Semen, Ereğli 1937. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

82 — Turan Kızılkaya, Ereğli 1937. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.10.1955

83 — Fikret Erdoğan, Ereğli 1938. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

84 — İlhan Türeli, Ilgın 1935. (İ. Ü. Diş Hekimliği) 1.11.1956

85 — Ahmet Yürükoğlu, Ereğli 1936. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

86 — Rauf Gürel, Karaman 1935. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.11.1956

87 — Muammer İnci, Akşehir 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

88 — Ünal Başoğlu, Ereğli 1938. Gazetecilik Okulu) 1.11.1956

89 — Mustafa Bayrakçı, Çumra 1936. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1956

90 — Mete Sarıca, Kilis 1935. (İ. Ü. Tıp Fak. Eczacı) 1.11.1956

91 — Ziya Öten, Konya 1935. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

92 — Burhanettin Yıldırım, Konya 1934. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1956

93 — Ahmet Aldemir, Ereğli 1934. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

94 — Necdet Büyükaydm, Hadim 1932. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

95 — Avni Yavuz, Konya 1934. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

96 — Nuri Kara, Cihanbeyli 1930. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1954

97 — Argun Tuncer, Adapazarı 1936. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1957

98 — Nesip Akman, Ermenek 1939. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

99 — Fikret Uğurel, Ereğli 1934. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

100 — Enes Behiç Öner, Ereğli 1936. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1956

101 — Muhittin Demirbaş, Akşehir 1931. (İ. Ü. Diş Hekimliği) 1.11.1956

102 — Canip Aktürk, Ardahan 1935. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1956

103 — Mustafa Üstündağ, Ermenek 1935. (Eczacılık Okulu) 1.10.1958

104 — Nevzat Kasapoğlu, Beyşehir 1937. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1957

105 — İrfan Altmel, Konya 1939. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

106 — Rifat Boynukahn, Karaman 1938. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1956

107 — Ahmet Kayserilioğlu, Karaman 1935. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1957

108 — Orhan Kayserilioğlu, Karaman 1935. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1957

109 — Mustafa Ergün, Seydişehir 1936. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1957

110 — Osman Koçak, Konya 1938. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1957

111 — M. Sami Türkşen, Karaman 1936. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1957

112 — Hasan Doğu, Seydişehir 1931. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1956

113 — Erdoğan Doğu, Seydişehir 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

114 — Şükrü Kıyar, Ermenek 1932. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

115 — Abidin Kayserilioğlu, Karaman 1938. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1956

116 — Kadir Kulakçı, Akşehir 1937. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) . 1.11.1956

117 — Mustafa Vural, Akşehir 1937. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1956

118 — Hasan Yaşar, Karaman 1937. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 1.11.1956

119 — Erol Dündar, Karaman 1939. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1956

120 — Timur İncekara, Akşehir 1936. (T. E. Gazetecilik) 1.11.1957

121 — Uzeyir Kırca, Akşehir 1939. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1957

122 — Satılmış Bayraklı,, Zonguldak 1937. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1956

123 — Yurdal Kökbudak, Ereğli 1935. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1957

124 — Ali Tüfekçi, Ereğli 1931. (Tıp Eczacılık Okulu) 1.11.1958

125 — Racih Yılmaz, Ereğli 1935, (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

126 — Ayhan Günhan, Konya 1937. (Y. E- T. Okulu) 1.11.1958

127 — Tuğrul Budak, Ereğli 1938. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

128 — Cevdet Aydın, Konya 1938. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

129 — Eray Özdemir, Konya 1940. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

130 — Hasan Yeşilkaya, Konya 1939. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

131 — Yaşar Dinekli, Konya 1939. (İ. T. Ü. Kimya Fakültesi) 1.11.1958

132 — Sadrettin Gülsaçan, Konya 1939. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

133 — Lütfi Tenekeci, Kadmhan 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

134 — Süleyman Ergen, Ereğli 1939. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 1.11.1958

135 — Musa Kâzım Çetinkaya, Çumra 1939. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1958

136 — Süleyman Yiğit, Kadmhan 1938. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

137 — Erol Sezer, Ermenek 1936. (Tıp Fakültesi) 1.11.1958

138 — Celâl Aygun, Ereğli 1940. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

139 — Zihni Yağcı, Ereğli 1938. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

140 — Seyfi Seyhan, Ereğli 1938. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

141 — Kadir Güvenç, Ereğli 1936. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

142 — Hüseyin Gündaş, Ereğli 1940. (Fen Fak. Orman) 1.11.1958

143 — Ahmet Baykm, Konya 1939. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

144 — Oktay Ündeger, İstanbul 1939. (Fen Fa. Matematik) 1.11.1958

145 — Ömer Sayan, Hadim 1941. (Fen Fak. Fizik) 1.11.1958

146 — Ali İhsan Yılmaz, (Taşkent 1939. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.11.1958

147 — Hayber Erkoç, Akviran 1938. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1958

148 — Hikmet Açıkgöz, Ereğli 1940. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1958

149 — Türker Kayserilioğlu, Karaman 1940. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1958

150 — Mehmet Ergün, Çumra 1938.. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

151 — Mehmetali Özköylü, Çumra 1938. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1958

152 — Fahri Özparlak, Konya 1941. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1958

153 — Hakkı Kayalı, Ilgın 1939. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 1.11.1958

154 — Pertev Özdemir, Beyşehir 1936. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.11.1958

155 — Hasan Ersoy, Konya 1940. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 1.11.1958

156 — Altan Sabuncu, Çumra 1939. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1958

157 — Oktay Ergun, Konya 1937. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 1.11.1958

158 — Yüksel Güler, Karaman. (Y. E. T. Okulu) 1.11.1958

159 — Gürhan Kalaycılar, Konya 1940. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 1.11.1958

160 — Mustafa Yeşilyurt, Ermenek 1938. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 1.11.1958

161 — Utkan Akay, Lütfi Afyon 1936. (Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi) 1.11.1958

162 — Baha Oral, Boyabat 1930, (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 2.12.1958

163 —: İbrahim Taşkapı, Konya 1933. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.12.1958

164 — Cihan Oeter, Sarayönü 1940. (İ. T. Ü. Kimya Fakültesi) 1.12.1958

165 — Yılmaz Vardar, Akşehir 1937. (î. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.12.1958

166 — Ünal Okutan, Akşehir 1938. (Tıp Fak. Diş Hekimi) 1.12.1958

167 — Cengiz Coşkun, Ereğli 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1958

168 — Varol Zeren, Akşehir 1940. Yıldız Teknik Okulu) 1. 1.1959

169 — Ali Doğan, Ilgın 1940. (Fen Fak Jeofizik) 1. 1.1959

170 — Yakup Çelikel, Ereğli 1940. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 1.1959

171 — İsmet Işık, Akşehir 1940. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 1.1959

172 — Asri Satılmış, Ilgın 1937. (Fen Fak. Tıp F. K. B.) 20. 1.1959

173 — Hilmi Özküçük, Karaman 1939. (Fen Fak. Zooloji Bölümü) 20. 1.1959

174 — Veyis Ceylan, Çumra 1939. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 20. 1.1959

175 — Ahmet Güleç, Ermenek 1939. (Orman Fakültesi) ; 20. 1.1959

176 — Necdet Vural, Ereğli 1938. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1. 3.1959

177 — Ayhan Tan, Karaman 1940. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 17. 3.1959

178 — Necati Küçüksu, Ermenek 1939. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 17. 3.1959

179 — İbrahim Ekim, Konya 1936. (Y. E. T. Okulu) 1. 4.1959

180 — İsmet Aydın, Seydişehir 1940. (Y. E. T. Okulu) 1. 4.1959

181 — Fevzi Özal, Ereğli 1936. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1959

182 — Altan Gökcel, Bolu 1942. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1959

183 — Hüseyin Mıhlıoğlu, Konya 1940. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1959

184 — AdU Oflaz, Kadınhan 1941. (İ. T. İ. Ak.) 10.11.1959

185 — Hüseyin Yeğenoğlu, Konya 1941. (İ. Fen Fakültesi Eczacı) 10.11.1959

186 — Turgut Uzel, Karaman’ 1941. (Yıldız Teknik. Okulu) 10.11.1959

187 — Abdurrahman Doğaner, Akviran 1940. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 10.11.1959

188 — Cevat Erçal, Çumra 1941. (İ. T. Ü. Elektrik) 10.11.1959

189 — Seyit Çağlar, Çumra 1938. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 10.11.1959

190 — Yüksel Özen, Ermenek 1938. (İ. T. İ. Akademisi) 10.11.1955

191 — Ali Soylu, Ereğli 1937. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 10.11.1959

192 — Adnan Arısoy, Köyceğiz 1942. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 10.11.1959

193 — Bilge Tarhan, Karaman 1942. (İ. T. Ü. İnşaat Okulu) 10.11.1959

194 — Mehmet Aydın, Konya 1940. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1959

195 — Ali Umucahlar, Konya 1941. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 10.11.1959

196 — Cahit Atay, Konya 1933. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1959

197 — Mustafa Bahçivan, Konya 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1959

198 — Seyhan Sürmeli, Karaman 1938. (Tic. İ. Akademisi) 10.11.1959

199 — Reşat Aksoy, Karaman 1939. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 25.11.1959

200 — Yüksel Baysal, Bursa 1942. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 25.11.1959

201 — Taha Katırcıoğlu, Konya 1939. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 25.11.1959

202 — Abidin Çakılcı, Karaman 1942. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 25.11.1959

203 — Uğur Er, Nevşehir 1937. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 25.11.1959

204 — Mümtaz Türkyılmaz, Taşkent 1936. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 25.11.1959

205 — Abidin Sabah, Taşkent 1936. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 25.11.1959

206 — Aytekin Mesci, Konya 1942. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 25.11.1959

207 — Kamil Uğurlu, Hadim 1942. (İ. Güzel Sanat. Akademisi) 25.11.1959

208 — İsmet Dölek, Karaman 1941. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 25.11.1959

209 — Özcan Özalp, Osmaniye 1940: (İ. T. Ü. Elektrik Fak.) 25.11.1959

210 — Halit Kurşun, Konya 1939. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) / 25.11.1959

211 — Ünal Güvenç, Avanos 1941. (Eczacılık Okulu) 25.11.1959

212 — Yaşar Uluanlar, Bingöl 1942. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 26.11.1959

213 — Mehmet Yüksel Eşen, Konya 1939. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 1.1960

214 — Ertan Şirin, Kadıköy 1940. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 1.1960

215 — Ahmet Kaya, Bor 1938. (İ. T. Ü. Mimarlık Fakültesi) 15. 1.1960

216 — Atalay Ertan, Ereğli 1941. (İ. Ü. İ. T. İ. Akademesi) 15. 1.1960

217 — İhsan Ergen, Ereğli 1940. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 15. 1.1960

218 — Orhan Ergen, Ereğli 1938. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 15. 1.1960

219 — Rıza Durakbaşı, Konya 1938. (Güzel Sanatlar Akademisi) 26. 1.1960

220 — Sırrı Koçak, Ermenek 1936. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 26. 1.1960

221 — Ahmet Yıldırım, Doğanhisar 1933. (î. Ü. Hukuk Fakültesi) 26. 1.1960

222 — Rahim Coşkun, Ilgın 1939. (İ. Ü. İ. T. İ. Akademisi) 26, 1.1960

223 — Muzaffer Gönül, Konya 1933. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) . 26. 1.1960

224 — Nevzat Kuru, Karaman 1940. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 1.1960

225 — Halil Gümüş, Karaman 1943. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 9.11.1960

226 — Saim Sakaoğlu, Konya 939. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 10.11.1960

227 — Ahmet Yaşar Süzer, Konya 1938. (İ. Akşam Tek. Okulu) 10.11.1960

228 — Mustafa Şahin, Ilgın 1942. (İ. Akşam Tek Okulu) . 10.11.1960

229 — Muzaffer Özpeynirci, Karaman 1940. (İ.Ü. Hukuk Fak.) 10.11.1960

230 — Şadı Adıgüzel, Karaman 1941. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 10.11.1960

231 — Hidayet Büyükkara, Çumra 1940. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 10.11.1960

232 — Ahmet Sungur, Cihanbeyli 1941. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1960

233 — Yavuz Altmay, Karaman 1939. (F. K. B.) 10.11.1960

234 — Abbas Sipahi, Karaman 1939. (F. K. B.) 10.11.1960

235 — Vehbi Koker, Ereğli 1941. (İ.T.Ü. Elektrik) 10.11.1960

236 — Fettah Sarıbaş, Karaman 1943. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 10.11.1960

237 — Yusuf Okşan Akat, Lüzce 1943. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 10.11.1960

238 — Özer Ölçmen, Konya 1936. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 10.11.1960

239 — Tahir Küçükköylü, Konya 1942. (İ.T.Ü. Elektrik) 10.11.1960

240 — Cengiz Tecer, Balıkesir. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 10.11.1960

241 — Ahmet Nazmi Maviş, Ilgın 1941. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1960

242 — Haydar Cengiz, Ilgın 1940. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) . 10.11.1960

243 — Cengiz Aysun, Konya 1943. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 10.11.1960

244 — Gürhan Bolay, Konya 1937. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 10.11.1960

245 — İsmail Hakkı Mıhçı, Konya 1940. (Maçka Teknik Okulu) 10.11.1960

246 — Mustafa Gürbüz, Taşkent 1936. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 10.11.1960

247 — Bahtiyar Türkal, Taşkent 1938. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 10.11.1960

248 — Ayhan Dinçer, Konya 1937. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) , 10.11.1960

249 — Cevdet Taşoluk, Konya 1941. (İ.T.Ü. M.M. Fakültesi) 10.11.1960

250 — Mustafa Uğur. Kadınhanı 1941. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 10.11.1960

251 — Emin Adnan Atalar, Taşkent 1940. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 10.11.1960

252 — Osman Taşan, Bozkır. 1938. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 10.11.1960

253 — Ömer Ceylan, Karaman 1941. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 10.11.1960

254 — Mustafa Yaşar, Beyşehir 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 10.11.1960

255 — Ali Sakarya, Seydişehir 1942. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 1. 1.1961

256 — Mustafa Ülker, Sarayönü 1942. (İÜ. İktisat Fakültesi) 1. 1.1961

257 — Enver Ekici, Şereşlikoçhisar. 1942. İ.Ü. Tıp Fakültesi) 1. 1.1961

258 — Muzaffer Orhan, Bozkır 1941. (İ.Ü .Edebiyat Fakültesi) 1. 1.1961

259 — Niyazi Oğuz, Bozkır 1940. (Erkek Tek. Okulu) 1. 1.1961

260 — Sadettin Erkan. Kadınhan 1941. (Erkek Tek. Okulu) 1. 1.1961

261 — Mehmet Ünlü, Ereğli 1942. (Akşam Elektrik Okulu) 1. 1.1961

262 — Vehdi Bekdemir, Ereğli 1941. (İ.T.Ü. Elektrik) 1. 9.1961

263 — Ahmet Faruk Gülseren, Konya 1942. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 21. 9.1961

264 — İlhaami Büyükyağcı, Karaman 1941. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 21. 9.1961

265 — Mehmet Kocadayı, Ilgın 1939. (Î.T.Ü. Elektrik) 2.10.1961

266 — Ahmet Ziya Ceylan, Çumra 1944. (Yıldız Teknik Okulu) 21.10.1961

267 — Ayhan Toktay, Karaman 1937. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 21.10.1961

268 — M. Şahin Eğilmez, Konya 1943. (Yıldız Akşam Okulu) 30.10.1961

269 — Esin Alper, Ermenek 1942. İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 30.10.1961

270 — Mustafa Dinçer, Konya 1942, (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 30.10.1961

271 — Abdullah Karaman, Karaman 1939. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 30.10.1961

272 — Bahadır Çağırgan, Konya 1944. (Eczacılık Okulu) 30.10.1961

273 — Osman Metin, Ilgın 1939. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 30.10.1961

274 — Tuncer Şahin, Ilgın 1944. (İ.T.Ü. Elektrik) • 30.10.1961

275 — Mehmet Aksoy, Beyşehir 1943. (F. K. B.) 30.10.1961

276 — Yavuz Kafalı. Ilgın 1943. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 31.10.1961

277 — Hasan Yalçın, Hadim 1944. (İ.T.Ü. Elektrik) 31.10.1961

278 — Halil Ersoy, Konya 1943. (Yıldız Akşam Okulu) 31.10.1961

279 — Halis Ak, Beyşehir 1941. (F. K. B.) 31.10.1961

280 — Ali Fuat Ulular, Konya 1943. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 31.10.1961

281 — Mustafa Bektaş Kadmhan 1942. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.11.1961

282 — İlhan Karahatay Ilgın 1939. (İ.Ü.İ.T. İ. Akademisi) 1.11.1961

283 — Arif Kahyaoğlu Karaman 1937. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1961

284 — Sezer Uygun, Konya 1941. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1961

285 — Hanifi Saatçi, Konya 1944. (İ.T.Ü. Makina) 1.11.1961

286 — Rasih Vardım, Kırıkkale 1942. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1961

287 — Adil Güler, Fatsa 1943. (İÜ, Fen Fakültesi) 1.11.1961

288 — Nadir Özşahin, Sarayönü 1943. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1961

289 — İsmail Toran, Konya 1939. İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.11.1961

290 — Süleyman Doğaner, Elazığ 1943. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 1.11.1961

291 — Kemal Tellâl, Söğüt 1944. Eczacılık Okulu) 1.11.1961

292 — Muhlis Ertuğrul, Çivril ?. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) ~1.11.1961

293 — Şevki Ertuğrul, Ermenek 1943. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1961

294 — Yaşar Toksöz, Bozkır 1936. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 11.11.1961

295 — Mehmet Bayrak, Konya 1942. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 14.11.1961

296 — Şahin Doğan, Patnoz 1942. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 14.11.1961

297 — Ziya Toprak, Hadim 1940. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 15.11.1961

298 — Süreyya Kovalılar, Konya 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) ” 16.11.1961

299 — Yüksel Üstündağ, Ermenek 1942. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 16.11.1961

300 — Halil İşler, Ereğli 1939. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 16.11.1961

301 — Erdal Oğuz, Gördes 1939. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.12.1961

302 — İsmet Koyuncu, Konya 1942. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 1.12.1961

303 — Ercan Oğuz Ekici, Bolu 1937. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.12.1961

304 — Rahim Çeçen, Konya 1941. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.12.1961

305 — Ahmet İyioldu, Konya 1943. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 13.12.1961

306 — Mustafa Ülkümen, Karaman 1943. (F. K. B.) 13.12.1961

307 — İsmet Özkaya, Karaman 1938. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 2.1962

308 — Yaşar Tokgöz, Bozkır 1936. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 1. 3.1962

309 — Nuri Toktav, Karaman 1933. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 1. 3.1962

310 — Adil Sabuncu, Konya 1945. (Teknik Üniversite) 24.10.1962

311 — Hamdi Erdem, Sarayönü 1944. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) • 25.10.1962

312 — Turhan Çagırgan, Konya 1944. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 25.10.1962

313 — Selami Subaşı. Samsun 1945. (İ.T.Ü. Elektrik) 26.10.1962

314 — Ömer Şan, Kadınhan 1941. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 26.10.1962

315 — Mehmet Danacı, Konya 1945. (İ.Ü. Tıp K. B.) 26.10.1962

316 — İbrahim Ülkü Erktan, Konya 1944. (İ.Ü. Diş Hekimi) 27.10.1962

317 — Esin Güngör, Çivril 1942. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 27.10.1962

318 — Abdullah Genç, Konya 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) – 30.10.1962

319 — Ramazan Tunç, Cihanbeyli 1941. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 30.10.1962

320 — Mustafa Duransoy, Konya 1943. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 31.10.1962

321 — Mehmet Önal, Cihanbeyli 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 31.10.1962

322 — Ahmet Boyacıoglu, Karaman 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 31.10.1962

323 — Halit Kasa, Ayrancı 1943. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 31.10.1962

324 — Latif Yılmaz, Sarayönü 1943. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1962

325 — Süleyman Ölçer, Konya 1944. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 1.11.1962

326 — Hasan Aksoy, Karaman 1945. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 1.11.1962

327 — İsmail Yurdaeren Özdiş, Konya 1943. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 1.11.1962

328 — Nazmi Yiğit, Beyşehir 1940. (F.K.B. Orman) 11.11.1962

329 — Alirıza Koç, Trabzon 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 11.11.1962

330 — Mustafa Adıgüzel, Karaman 1944. (F.K.B. Orman Fakültesi) 11.11.1962

331 — Yaşar Gözcü, Konya 1941. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 11.11.1962

332 — Argun Şenel, Nevşehir 1942. İ.Ü. İktisat Fakültesi) 12.11.1962

333 — Zeki Atçeken, Sarayönü 1941. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 12.11.1962

334 — Mustafa Darıcı, Taşkent 194. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 12.11.1962

335 — Mehmet Kandır, Sarayönü 1941. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 12.11.1962

336 — Mustafa Özer, Doğanhisar 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 13.11.1962

337 — Erol Kalaycı, Bozkır 1942. (İ.Ü. Eczacılık) 13.11.1962

338 — Mustafa Özmen, Karaman 1940. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 13.11.1962

339 — Mehmet Boyacıoglu, Karaman 1940. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 13.11.1962

340 — Ahmet Topak, Taşkent 1941. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 13.11.1962

341 — Hüseyin Kaya, Kadıköy 1940. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 14.11.1962

342 — Şerafettin Şahin, Pınarbaşı 1942. (İÜ.F.K.B. Tıp) 14.11.1962

343 — Selahattin Hidayetoglu, Konya 1942. (İ.Ü .Edebiyat Fakültesi) 14.11.1962

344 — Lütfi Özçimen, Ermenek 1943. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 14.11.1962

345 — Latif Dinç, Karaman 1940. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 14.11.1962

346 — Yaşar Günaydın, Çay 1945. (İ.Ü. Eczacılık Fakültesi) 15.11.1962

347 — Sabit Ateş, Karaman 1940. (İ. İktisat Fakültesi) 15.11.1962

348 — Ali Kavas, Bozkır 1943. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 15.11.1962

349 — Onur Yener, Beyşehir 1944. (İ.Ü. Edebiyat) 20.11.1962

350 — Suat Sözeri, Aksaray 1944. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 20.11.1962

351 — Mehmet Aslanpmar, Ilgın’ 1945. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 30.11.1962

352 — Rifat Kaylı, Karaman 1941. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 30.12.1962

353 — İsmet Heperbaytekin, Afyon 1941. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 7.12.1962

354 — Muzaffer Çelikkaya, Haymana 1944, (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1962

355 — Ahmet Alyaş, Konya 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 10.12.1962

356 — Kemal Yaman, Karaman 1943. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 10.12.1962

357. — Erhan Gür, Ermenek 1941. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 10.12.1962

358 — Erdal Önder, Karaman 1942. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 10.12.1962

359 — Mehmet Arı, Karaman 1940. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 12.12.1962

360 — Soner Sağlam, Seydişehir 1944. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 14.12.1962

361 — Hüseyin Seyrek, Ereğli 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) İ4.12.1962

362 — Fuat Küçükkılıg, Kadınhan 1942. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 14.12.1962

363 — Mustafa Üçekiz, Ilgın 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 3. 1.1963

364 — Sami Kart, Cihanbeyli 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 18. 2.1963

365 — Muammer Çakın, Konya 1944. (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi) 4. 3.1963

366 — Musa Çetin, Çumra 1945. (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi) 6. 3.1963

367 — Hamza Saatçi, Kulu 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 3.1963

368 — Cevdet Şirin, Bozkır 1942. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 4. 4.1963

369 — Mustafa Günseli, Karaman 1939. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 4. 4.1963

370 — Yüksel Tan. Karaman 1944. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 25.11.1963

371 — Remzi Külahçı, Karaman 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 25.11.1963

372 — Hasan Solak, Earayönü 1943. (İ.Ü. Eczacılık) 25.11.1963

373 — Hidayet İlimler, Konya 1942. (İ.Ü. Eczacılık) 25.11.1963

374 — Mehmet Alkan, Karaman 1944. (İ.Ü .İktisat Fakültesi) 25.11.1963

375 — Hamdi Ulusan, Ermenek 1945. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 25.11.1963

376 — Cemal Akgöz, Taşkent 1944. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 26.11.1963

377 — Sebahattin Özaslan, Taşkent 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 26.11.1963

378 — Hüsnü Babalık, Taşkent 1945. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 26.11.1963

379 — Alirıza Erol, Kırıkkale 1943, (İ.Ü. İnşaat Fakültesi) 28.11.1963

380 — Hasan Yekrek, Konya 1941. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 28.11.1963

381 — Erdal Öztaş. Ermenek 1944. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 29.11.1963

382 — Mehmet Altın. Bilecik 1944. (î. Ü. Makina Fakültesi) 29.11.1963

383 — Mevlüt Toran, Konya 1943. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 29.11.1963

384 — Halas Onbulak, İstanbul 1944. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 4.12.1963

385 — Ahmet Kurtaran, Taşkent 1942. İ.Ü. Makina Fakültesi) 6.12.1963

386 — Emre Çınar, Karaman 1944. (İ.Ü. Eczacılık) 6.12.1963

387 — Kemal Unsal, Ereğli 1944. (İ.Ü. Makina Fakültesi) 6.12.1963

388 — Hasan Baş, Bulgarya 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 6.12.1963

389 — Mehmetali Büyük, Konya 1944. (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi) 6.12.1963

390 — İbrahim Cantekin, Konya 1941. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 13.12.1963

391 — Atilla Güneri, Bozkır 1944. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 31.12.1963

392 — Yaşar Celep, Beyşehir 1943. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 31.12.1963

393 — Fikret Büyükökten, Kadınhan 1944. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 31.12.1963

394 — Ulvi Yılmaz, Ermenek 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 4. 1.1964

395 — Abdurrahman Şahin, Karaman 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9. 1.1964

396 — Mustafa Konuksever. Karaman 1944. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 9. 1.1964

397 — Tevfik Demir, Cihanbeyli 1939. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 17. 3.1964

398 — Mehmet Uysal, Karaman 1946. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 19. 3.1964

399 — İbrahim Durmaz, Hadim 1940. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 21. 3.1964

400 — Kadir Kocadayı, Ilgın 1942, (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 25. 3,1964

401 — Bayram Tokgöz, Cihanbeyli 1940. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 4.1964

402 — Ali Naci Özbilgiç, Konya 1946, (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi) 1. 4.1964

403 — Cemil Alver, Bozkır 1941. (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi) 2. 4.1964

404 — Bilâl Arabacı, Beyşehir 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 30. 4.1964

405 — Hamdi Öncar, Konya 1945. (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi)’ 30. 4. 1964

406 — Recep Koca, Karaman 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 28. 6.1964

407 — Özge Özalp, Ilgın 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 7.1964

408 — İbrahim Kırıcı, Seydişehir 1944. (İÜ. Hukuk Fakültesi) 14. 7.1964

409 — Abdullah Eken, Ilgın 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 14. 7.1964

410 — Taner Saklayıcı, Karaman 1944. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 25.10.1964

411 — Yavuz Taner, Karaman 1942. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 25.10.1964

412 — Alâaddin Yetiş, Ilgın 1946. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 25.10.1964

413 — Ali Sarı. Ilgın 1945. (Maçka Tek. Kimya) 25.10.1964

414 — Mehmet Nazim Danacı, Konya 1946. (İ. Ü. Eczacılık Fak.) 25.10.1964

415 — Orhan Çağırkan, Konya 1947. (İ.Ü. Fen Fak. Kimya) 25.10.1964

416 — Mehmet Duransoy, Konya 1946. (İ.T.Ü. Makina) 25.10.1964

417 — Tahsin Erdinç, Çumra 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 25.10.1964

418 — Ahmet Kaçan, Bozkır 1946. (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi) 25.10.1964

419 — Mehmet Akif Akın, Beyşehir 1947. (İÜ. Eczacılık) 7.11.1964

420 — İ. Bıfkı Boynukalm, Karaman 1944. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 7.11.1964

421 — Nevzat Koyuncu, Karaman 1943. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.11.1964

422 — Mustafa Gündüz, Doganhisar 1945. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 7.11.1964

423 — Yunus Zeki Işık, Karaman 1947. (İ.T.Ü. Elektrik) 7.11.1964

424 — Tangut Çetin, Karaman 1946. (İ.Ü. Eczacılık Fakültesi) 7.11.1964

425 — Mustafa Birol, Karaman 1945. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 7.11.1964

426 — Muzaffer Altıntaş, Hadim 1946. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 7.11.1964

427 — Oğuz Erbiş, Ulukışla 1947. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 7.11.1964

428 — Numan Fazıl Esat, Bozkır 1935. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 7.11.1964

429 — Yaşar Aksoy, Ermenek 1945. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 7.11.1964

430 — İsmail Fındık, Konya 1945. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 7.11.1964

431 — Arif Boynukalm, Karaman 1945. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 7.11.1964

432 — M. Yüksel Eşen, Konya 1938. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) ‘ 17.11.1964

433 — Nizamettin Özer, Karaman 1944. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 4.12.1964

434 — Gürkan Özkurt, Tarsus 1947, (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 7.12.1964

435 — Fahri Yağcı, Çumra 1946. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 7.12.1964

436 — Kemal Günaydın, Konya 1946. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 7.12.1964

437 — Alâeddin Akar, Beyşehir 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.12.1964

438 — Teoman Akyüz, Konya 1945. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 7.12.1964

439 — Metin Dalkıran, Konya 1945. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 7.12.1964

440 — Abdullah Şenel, Beyşehir 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 4.12.1964

441 — Necati Özkan, Kadınhan 1945. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 1.12.1964

442 — Mustafa Koçak, Karaman 1939. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 7.12.1964

443 — Babür Şeber, Karaman 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.12.1964

444 — Ali Mesut Tutar, Kadınhan 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 6.11.1964

445 — M. Cemal Unsal, Bozkır 1940. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.12.1964

446 — Mehmet Ünal, Beyşehir 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.12.1964

447 — Esat Demiralay, Kadmhan 1944. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 7.12.1964

448 — Seyit Kamil Yaman, Ermenek 1941. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.12.1964

449 — Refik Yiğit, Beyşehir 1941. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 7.12.1964

450 — Altan Güzey, Ermenek 1943. (İ.Ü. Fr. Filolo) 11.12.1964

451 — Sebahattin Acar, Ilgın 1946. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1. 1.1965

452 — İbrahim Bayar, Bozkır 1946. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1. 1.1965

453 — Halil Ürün, Akşehir 1948. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 7.11.1964

454 — Yöney Feridun Fazıl, Konya 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 2,1965

455 — Fevzi Yavuz, Cihanbeyli 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 3.1965

456 — Ahmet Yüksel Atay, Ermenek 1944. (İ.Ü. Hukuk Fak.) 1. 3.1965

457 — Hüsamettin Güzeş, Kadmhan 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 3.1965

458 — Mehmet Torosdağı, Konya 1942. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1. 3.1965

459 — M. Rüştü Büyük. Konya 1945. (İ.Ü .Hukuk Fakültesi) 18. 3.1965

460 — İsmet Coşkun, Seydişehir 1946. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 1. 3.1965

461 — Fehmi Bayram Kurşun, Konya 1941. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 18. 3.1965

462 — Şaban Üçlüsoy, Konya 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 6.11.1965

463 — Mevlüt Özer, Kadmhan 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.11.1965

464 — Ahmet Yıldızcı. Karaman 1944. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 7.11.1965

465 — Molla Atakan, Kulu 1942. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 1.1965

466 — Mehmet Sargın, Konya 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 3.1965

467 — Mehmet Çevik. Konya 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 3.1965

468 — M. Hilmi Karagöz, Konya 1945. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 1. 3.1965

469 — Tahir Eraslan, Ilgın 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 1. 7.1965

470 — Hanifi Yavuz, Sarayönü 1946. (Özel M. M.) 23. 1.1965

471 — Vural Yıldırımoğlu, Seydişehir 1940. 30. 1.1965

472 — Ali Uğur Karanuh, Konya 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.10.1965

473 — Cemal Boyalı, Ilgın 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.10.1965

474 — Süleyman Yalçın, Konya 1944. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 11.10.1965

475 — Halit Ünal, Seydişehir 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 11.10.1965

476 — Taner Gökçek, Konya 1945. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 11.10.19965

477 — Necati Güler, Konya 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 11.10.1965

478 — Sabit Kayserilioğlu, Karaman 1946. (İÜY. Teknik) 15.10.1965

479 — Salih Seven, Cihanbeyli 1948. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 14.10.1965

480 — Orhan Şenyıl, Çumra 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 12.10.1965

481 — Hasan Görmek, Çumra 1946. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 14.11.1965

482 — Orhan Özbay, Karaman 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 15.10.1965

483 — Bayram Güngör, Konya 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 16.10.1965

484 — Ciharibir Arı, Karapınar 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 16.10.1965

485 — Necmi Aksoy, Karaman 1946. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 15.10.1965

486 — Nasuh Yazgan, Çumra 1947. (İ. Teknik İnşaat. Ok.) 15.10.1965

487 — Tahir Öbpmar, Konya 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 15.10.1965

488 — Mehmet Gül, Konya 1947. (İ.Ü. Eczacılık) 15.10.1965

489 — Abdullah Uysal, Karaman 1946. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 15.10.1965

490 — Mustafa Bal, Beyşehir 1948. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 15.10.1965

491 — Durmuş Karabulut, Akşehir 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 15.10.1965

492 — Şevki Demirören, Ermenek 1946. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 15.10.1965

493 — Erkan Karlı, Lapseki 1947. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 15.10.1965

494 — Erdal Külahlı, Sarayönü 1947. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 15.10.1965

495 — Yaşar Ulucan, Bingöl 1942. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) ‘ 4.11.1965

496 — Yalçın Leventoğlu. Seydişehir 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 15.10.1965

497 — Recep Özkadayıf, Tömek 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 4.11.1965

498 — Şerafettin Erdinç, Konya 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 4.11.1965

499 — Ahmet Yağcı, Karaman 1942. (İ.Ü. Edehiyat Fakültesi) 4.11.1965

500 — Hasan Bedel, Ereğli 1942. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 4.11.1965

501 — Mehmet Ocak, Bozkır 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.12.1965

502 — Haydar Yıldız, Taşkent 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1965

503 — Hulusi Mutlukan, Karaman 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) . 8.12.1965

504 — Tahir Özaslan, Beyşehir 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.12.1965

505 — Abdurrahman Sağkaya, Karaman 1947. (İ.Ü. Orman Fak.) 8.12.1965

506 — Cengiz Akkülah, Karaman 1946. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 8.12.1965

507 — Fikri Canpolat. Cihahbey 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.12.1965

508 — Şevket Özçimen, Ermenek 1947. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 8.12.1965

509 — Mehmet Eriş, Konya 1939. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1965

510 — İrfan Avşar, Kadınhan 1941. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 8,12.1965

511 — Abdullah Dikici, Ermenek 1944. (İ.Ü. Edebiyat’ Fakültesi) 8.12.1965

512 — Hasan Tahsin Yüksel, Ermenek 1946. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 8.12.1965

513 — Mustafa Ekin, Çumra 1948. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 8.12.1965

513 — Mustafa Ekin, Çumra 1948. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 8.12.1965

514 — Hüseyin Karagöz, Ermenek 1943. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1965

515 — Mehmet Başar, Bozkır 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.12.1965

516 — Mustafa Bademci, Seydişehir 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 31. 8.1966

517 — Nuri Acıyan. Seydişehir 1946. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 4.10.1966

518 — Mehmet Ali Yavuz, Çumra 1949. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 4.10.1966

519 — Feridun Temizkan, Taşkent 1943. (Kimya Müh.) 4.10.1966

520 — Kazım Uluer, Karaman 1948. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 4.10.1966

521 — Ahmet Fethi Çetinkaya, Hadim 1944. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 4.10.1966

522 — Kemal Uysalar, Karaman 1946. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 4.10.1966

523 — Doğan Aymelek, Karaman 1945. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 4.10.1966

524 — Sabahattin Yavuzaslan, Karaman 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 4.10.1966

525 — Mustafa Baltaoğlu, Karapınar 1945. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 4.10.1966

526 — M. Cengiz Kıyıcı, Beyşehir 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 4.10.1966

527 — Mehmet Duru, Ereğli 1941. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 4.10.1966

528 — Şerafettin Zengin, D. Hisar 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 4.10.1966

529 — Mehmet Emin Üner, Bozkır 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7.11.1966

530 — Selçuk Arkan, Akşehir 1947. (İ.T.Ü.M. Fakültesi) 7.11.1966

531 — Faruk Kavut, Konya 1948. (Işık M.M. Okulu) 7.11.1966

532 — Suat Güler, Karaman 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.11.1966

533 — Mehmet İşgüder, İstanbul 1944. (Yüksek Kimya Okulu) 9.11.1966

534 — Halil Yağmur Meltem, Muğla 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.11.1966

535 — Muzaffer Özücan, Konya 944. (İ.Ü. Eczacılık) 9.11.1966

536 — Abdulgani Aksoy, Konya 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.11.1966

537 — Mustafa Günaslan, Karaman 1944. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 9.11.1966

538 — Ali Develioğlu, Konya 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 9.11.1966

539 — Şükrü Erçağlar, Konya 1943. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 9.11.1966

540 — İsmail Çıloğlu, Niğde 1944. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 9.11.1966

541 — İhsan Gürel, Kadınhan 1946. (Özel Eczacılık) 9.11.1966

542 — Fevzi Ayhan, Konya 1948. (Özel Eczacılık) 9.11.1966

543 — Mustafa Suphi Birpmar, Konya 1946. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 9.11.1966

544 _ Kazım Akay, Beyşehir 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.11.1966

545 — Rasim Kâhyaoğlu, Karaman 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) . 9.11.1966

546 — İsmet Dişbudak, Burdur 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) ‘ 9.11.1966

547 — Erkal Alpan, Nizip 1947. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 9.11.1966

548 — Muammer Küçükkmalı, Kadınhan 1946. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 9.11.1966

549 — Sabri Bayındır, Beyşehir 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.11.1966

550 — Muzaffer Akkaş, Ermenek 1949. (İ.T.Ü. Kimya Fakültesi) 9.11.1966

551 — Saffet Sert, Konya 1949. (Teknik Ok. İnşaat) 9.11.1966

552 — Muzaffer İlhan, Hadim 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.11.1966

553 — Zühtü Uyar, Bozkır 1945. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 9.11.1966

554 — Şahabeddin Erdoğan, Ereğli 1947. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 24.11.1966

555 — Hikmet Altın, Karaman 1950. (Teknik Ok. İnşaat) 9.11.1966

556 — Cengiz Yetiş, Çaycuma 1946. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 9.11.1966

557 — Aykut Selçuk, Sarayönü 1949. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 9.11.1966

558 — Tahir Seçgin, Konya 1945. (İ.Ü. Eczacılık 9.11.1966

559 — Işık Tuncer, Bozkır 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.12.1966

560 — Necmi Doğruöz, Bulgaristan 1946. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 9.12.1966

561 — Rafet Özçimen, Ermenek 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 9.12.1966

562 — Yalçın Gökmenoğlu, Beyşehir 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.12.1966

563 — Ali Günaydın, Beyşehir 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9.12.1966

564 — M. Ali Altmer, Çumra 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 9.12.1966

565 — Osman Demiray, Beyşehir 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 31.12.1966

566 — M. Kemal Üresin, Bozkır 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 31.12.1966

567 — Mustafa Bahadır, Konya 1946. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 31.12.1966

568 — Hacı Ali Kılıçel, Bozkır 1949. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 31.12.1966

569 Argun Konaklı, Çumra 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.11.1966

570 — Mehmet Göker. Karaman 1947. (Y. Ticaret Okulu) 31.12.1966

571 — Hasan Tekin, Konya 1944. (Teknik İnşaat. Okulu) 9.12.1966

572 — Musa Kazım Başaran, Çumra 1947. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 21. 1.1967

573 — Ayhan Sakyatan, Karaman 1945. (Mimarlık M. Okulu) 31.12.1966

574 — Mehmet Bacak, Karaman 1944. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 21. 1.1967

575 — Muammer Özkaldırımcı, Konya 1945. (Mimarlık Okulu) 11. 3.1967

576. — Kemal Güven, Çumra 1945. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 11. 3.1967

577 — Naci Duran, Kadınhan 1945. (İ.Ü .Hukuk Fakültesi) 11. 3.1967

578 — Kadir Takurlu, Konya 1945. (İTÜ. İnşaat Fakültesi) 2. 5.1967

579 — Ahmet Kamer, Karaman 1947. (Eczacılık Okulu) 29. 5.1967

580 — Gültekin Doğan, Doğanhisar 1947. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 8. 6.1967

581 — Süleyman Afacan, Ilgın 1948. (Yüksek Teknik Okulu) . 10.10.1967

582 — Mehmet Sakızcı, Çumra 1948. (İ.T.Ü.M.M.) 27.10.1967

583 — Mehmet Saysel, Konya 1947. (Teknik Üniversite kimya) 27.10.1967

584 — Yadigar Gökmenoğlu, Beyşehir 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 27.10.1967

585 — Ömer Gedik, Beyşehir 1950. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 27.10.1967

586 — Şeref Gültepe, Konya 1949. (Y. Kimya Özel Okulu) 27.10.1967

587 — İlker Kişmir, Konya 1945. (Özel Dişçilik Okulu) 27.10.1967

588 — Esat Koyuncu, Karaman 1946. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 27.10.1967

589 — İlhan Özel, Konya 1943. (İ.Ü. Hukuk) 27.10.1967

590 — İhsan Terzioğlu, Konya 1946. (Gazetecilik Okulu) 27.10.1967

591 — Adnan Terzioğlu, Konya 1948. (Özel Mühendislik) 27.10.1967

592 — Ekrem Doğruöz, Seydişehir 1945. (Özel Mühendislik) 27.10.1967

593 — Mehmet Atay, Ermenek 1949. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 27.10.1967

594 — Yüksel Okutur, Karaman 1949. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 27.10.1967

595 — Fevzi Uğur, Cihanbeyli 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 27.10.1967

596 — Alâaddin Işık, Karaman 1946. (Diş Hekimliği) 27.10.1967

597 — Mevlüt Benliler, Konya 1950. (Eczacılık Fakültesi) 27.10.1967

598 — Akan Cumbul, Akşehir 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 27.10.1967

599 — Salih Bektaş, Ilgın 1945. (Özel Mühendislik Ok.) 27.10.1967

600 — Mehmet Çalıkuşu, Çumra 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 27.10.1967

601 — Yaşar Rıza Yüce, Karaman 1949. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 27.10.1967

602 — Recep Tuncertan, Konya 1944. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 5. 9.1967

603 — Muammer Soğancı, Konya 1944. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 27.10.1967

604 — Orhan Kurşun, Karaman 1948. (Galatasaray Kimya) 27.10.1967

605 — Ali Ünüvar, Konya 1949. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 27.10.1967

606 — İsmet Kızkayası, Sarayönü 1945. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 27.10.1967

607 — Özber Duvarcı, Beyşehir 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 17.11.1967

608 — İbrahim Aksekili, Çumra 1948. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 17.11.1967

609 — Kemal Değer, Beyşehir 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 17.11.1967

610 — Faruk Alkan, Karaman 1947. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 17.11.1967

611 — Mevlüt Akbayrak, C. Beyli 1945. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 17.11.1967

612 — Ümit Köseoğlu, Konya 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 17.11.1967

613 — Ahmet Naci Koçak, Çumra 1945. (Gazetecilik Y. Okulu) 17.11.1967

614 — Ahsen Coşar, Çumra 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 17.11.1967

615 — Hasan Baycık, Ereğli 1947. (İ. Ü. M. M. Okulu) 17.11.1967

616 — Sadi Çiloğlu, Karaman 1946. (Kimya Mühendisi) 17.11.1967

617 — Ali Güven, Bozkır 1945. (G. Saray Kimya Okulu) 17.11.1967

618 — Mustafa Necati Taş, Çumra 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 17.11.1967

619 — Erkal Köymen, Silifke 1949. (Eczacılık Fakültesi) 17.11.1967

620 — Muğdet Çatalkaya, Beyşehir 1947. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 17.11.1967

621 — Muzaffer Karaaslan, Seydişehir 1941. (Gazetecilik Y. Okulu) 17.11.1967

622 — Sefer Sönmez, Kadınhanı 1948. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 17.11.1967

623 — Er kut Selçuk, Sarayönü 1950. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 17.11.1967

624 — Mehmet Güzelgün, Ilgın 1946. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 17.11.1967

625 — Nasuh Dağlı, Ilgın 1944. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 17.11.1967

626 — Abdullah Emil, Hadim 1948. (İ. Ü. T. İ. L. Akademisi) 29. 2.1968

627 — Atilla Karaçelebi, Konya 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 29. 2.1968

628 — Fevzi Uğur, Konya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 29. 2.1968

629 — Hüseyin Eylik, Beyşehir 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 29. 4.1968

630 — Vasfı Tüzün, Çumra 1946. (Özel Müh. Kadıköy) 13. 4.1968

631 — Yılmaz Akbaş, Karaman 1944. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 13. 4.1968

632 — Mehmet Yılmaz, Bozkır, 1948. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 13. 4.1968

633 — îrfan Bilgin, Siirt 1946. (Akşam Tek. Makina Fakültesi) 19. 7.1968

634 — Ramazan Babayiğit, Konya 1949. (İ. Ü. Eczacılık Fakültesi) 20.10.1968

635 — Orhan Demirhan, Beyşehir 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 19. 8.1968

636 — Ömer Tuğrul Tokgöz, Çumra 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 19. 8.1968

637 — Selçuk Akalp, Konya 1946. (İ. Ü. M. M. Okulu) 19. 8.1968

638 — Muammer Energin, Konya 1947. (İ. Ü. Edebiyat.Fakültesi) 19. 8.1968

639 — Kadir Harani, Ermenek 1948. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.10.1968

640 — Abit Öztav, Karaman 1948. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.10.1968

641 — M. Emin Çeliker, Ereğli 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.10.1968

642 — Sami Mangırcı, Karaman 1947. (Özel Y. Gazetecilik Okulu) 1.10.1968

643 — İsmail Arısoy, Karaman 1949. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.10.1968

644 — Mehmet Küçük Alpelli, Konya 1949. (İ. Ü. Diş Hekimliği) 1.10.1968

645 — Kuray Gürgen, Konya 1949. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 1.10.1968

646 — A. Kadir Bulduk, Konya 1948. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1.10.1968

647 — Hüseyin Eke, Konya 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.10.1968

648 — Fuat Deveci, Karaman 1949. (İ. Ü. M. M. Özel Okulu) 1.10.1968

649 — Hasan Basri Basıcı, Manisa 1948. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.10.1968

650 — Atilla Gürhan, Bozkır 1947. (İ. Ü. M. M. Y. Okulu) 1.10.1968

651 — Necip Ünal, Ilgın 950. (î. Ü. Fen Fakültesi) 1.10.1968

652 — Mustafa Topak, Hadim 1947. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.10.1968

653 — Mustafa Özgüven, İstanbul 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.10.1968

654 — Mevlüt Büyükkocak, Konya 1951. (İ. Ü. İşletme Fakültesi) 1.10.1968

655 — Enver Bayrakçı, Karaman 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.10.1968

656 — Ahmet Çuhacı, Beyşehir 1950. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.10.1968

657 — Mehmet Saat, Konya 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.10.1968

658 — Tevfik Gazel, Konya 1950. Yıldız Teknik Okulu) 1.10.1968

659 — Yaşar Balcı, Beyşehir 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1968

660 — Mehmet Ünivar, Karaman 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1968

631 — Fahri Bilgi, Akşehir 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1968

662 — Aytekin Olcay, Van 1947. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1968

663 — Namık Bilen, Konya 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.11.1968

664 — A. Talât Kaynak, Bozkır 1950. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 11.11.1968

665 — Mustafa Karışık, Hadim 1949. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 11.11.1968

666 — Tayyar Baysaİ, Kadmhan 1949. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 11.11.1968

667 — Ali Uymaz, Konya 1949. (G.S. Özel Kimya Okulu) 11.11.1968

668 — Mustafa Özkaya, Karaman 1946. (İ. Ü. M. M. Fakültesi) 11.11.1968

669 — Hüseyin Kaplan, Konya 1945. (Vatan M. M. Okulu) 11.11.1968

670 — Selçuk Özdiş, Konya 1948. (İ. Ü. Diş Hekimliği) 11.11.1968

671 — Ünver Baysal, Karaman 1948. (Bitaş M. M. Okulu) 11.11.1968

672 — Sait Saat, Konya 1949. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 11.11.1968

673 — Halis Taşbaş, Bozkır 1946. (Vatan M. M. Okulu) 11.11.1968

674 — Mehmet Özen, Karaman 1949. (İ. Ü. İktisat F. Ak.) 11.11.1968

675 — Ömer Tekin, Beyşehir 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 11.11.1968

676 — Galip Akdemir, C. Beyli 1949. (G. S. Özel Kimya Okulu) 11.11.1968

677 — Mustafa Gül, Konya 1949. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 23.11.1968

678 — Emin Kaplan, Konya 1951. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 23.11.1968

679 — Abdurrahim Kozanlı, Konya 1949. (î. Ü. Tıp Fakültesi) 23.11.1968

680 — Abdülkadir Özkeçeci, Konya 1945. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 23.11.1968

681 — Kemal Doğan, Akşehir 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 23.11.1968

682 — İbrahim Tezcan, Konya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 23.11.1968

683 — Sami Güçlü, Konya 1950. (İ. Ü.İktisat Fakültesi) 14.12.1968

684 — Mustafa Tepe, Ilgın 1951. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 14.12.1968

685 — Tamer Akbaş, Konya 1949. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 14.12,1968

686 — Ali Şefik Cokşen, Konya 1951. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 27.12.1968

687 — Mehmet Dilber, Yunak 1944. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 27.12.1968

688 — İbrahim Yılmaz, Bozkır 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 3.1969

689 — Ayhan Yücel, Bozkır 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 3.1969

690 — Mustafa Ağır, Konya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 3.1969

691 — Şahin Yıldız, Karaman 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 3.1969

692 — Ahmet Ercan Orbay, Konya 1943. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 7. 3.1969

693 — Hasan Şimşek, Ermenek 1944. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 7. 3.1969

694 — Kenan Rıfkı Ertuğrun, Çumra 1951. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 31. 3.1969

695 — Ahmet Koçak, Karaman 1944. (İ. Ü. Kimya M. Okulu) 19. 6.1969

696 — Hüseyin Kurseren, Konya 1944. (Özel Eczacılık Okulu) 21. 6.1969

697 — Gaffar Polat, Konya 1949. (İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi) 26. 6.1969

698 — Mehmetali Özser, Konya 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 17. 6.1969

699 — İsmail Kurt, Konya 1947. (İ. Ü. Harita Y. Okulu) 19. 6.1969

700 — Mustafa Ekşi, Konya 1951. (İ. Tapu Kadostra Okulu) 9. 7.1969

701 — Mehmet İncili, Konya 1947. (Teknik Okulu İşt.) 19. 7.1969

702 — Mustafa Kahvecioğlu, Akşehir 1951. (G. S. M. M. Okulu) 28. 7.1969

703 — İsmet Yalnız, Konya 1950. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 7. 8.1969

704 — İhsan Ekmekçioğlu, Konya 1949-. (Özel M. M. Okulu) 22. 8.1969

705 — Vedat Pişkin, Konya 1946. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 23. 8.1969

706 — İdris Taşkın, Konya 1951. (Özel Eczacılık) 28. 8.1969

707 — İsmet Çelebi, Akşehir 1946. (İ. Ü. Diş Hekimliği) 29. 8.1969

708 — Hasan Koçlar, Konya 1950. (Işık M. M. Y. Okulu) 6. 9.1969

709 — Faruk Parlak, Konya 1950. (Işık M. M. Y. Okulu) 8. 9.1969

710 — Ahmet Acilen, Konya 1945. (Işık M. M. Y. Okulu) 8. 9.1969

711 — Fevzi Güneş, Seydişehir 1947. (Nişantaş Özel. Diş Okulu) 11. 9.1969

712 — Osman Akçan, Hadim 1949. (Güneş M. Özel Okulu) 11. 9.1969

713 — M. Zeki Kandemir, Karaman 1951. (Özel Diş Hekimliği) 15. 9.1969

714 — Ali Kandemir, Karaman 1949. (Özel Diş Hekimliği) 15. 9.1969

715 — Faruk Büyük Gök, Kadınhan 1949. (Işık M. M. Y. Okulu) 15. 9.1969

716 — Harun Tekin, Konya 1944. (İ. Teknik Okulu) 15. 9.1969

717 — Mahmut Çelikdemir, Malatya 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 20. 9.1969

718 — Mehmet Ulema, Ilgın 1950. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 20. 9.1969

719 — Süleyman Saydut, Amasya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 27. 9.1969

720 — Ethem Pişkin, Konya 1948. (İ. Özel Diş Hekimliği) 5.10.1969

721 — Hikmet Önder, Ilgın, 1945. (İ. Eczacılık Özel) 5.10.1969

722 — Zeki Koyunoğlu, Konya 1944. (Akşam Teknik Okulu) 5.10.1969

723 — Semir Sonuvar, Sivas 1949. (İ. Ü. Elektrik Fakültesi) 5.10.1969

724 — Suat Horasan, Konya 1943. (Özel M. M. Okulu) 5.10.1969

725 — Muammer Liman, Konya 1944. (Işık M. M. İnşaat Okulu) 5.10.1969

726 — Ali Dönmez, Karaman 1947. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 5.10.1969

727 — Hasan Kaya, Bozkır 1949. (İ. Ü. T. İ. L. Akademesi) 13.10.1969

728 — Şükrü Bilgin, Konya 1946. (İ. T. Ü. M. Okulu) 13.10.1969

729 — Osman Başaran, Konya 1949. (İ. Akşam Teknik Okulu) 13.10.1969

730 — Ömer Sakarya, Seydişehir 1949. (G. S. Özel Dişçilik) 13.10.1969

731 — Şaban Ünlü, Ereğli 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 14.10.1969

732 — Cemal Ünlü, Ereğli 1950. (Işık M. Y. Okulu) • 14.10.1969

733 — İsmail Atçeken, Ilgın, 1947. (Özel Kimya Müh.) 16.10.1969

734 — Halil Acar, Kadınhan 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 22.10.1969

735 — Ömer Erdal, C. Beyli 1946. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 22.10.1969

736 — Bahattin İzbudak, Karaman 1949. (İ. Eczacılık Okulu) 22.10.1969

737 — Muhteşem Böcü, Beyşehir 1948. (İ. Ü. İ. T. İ. Akademisi) 22.10.1969

738 — İshak Süha Ünüvar, karaman 1949. (Işık M. M. Y. Okulu) 22.10.1969

739 — Mesut Taşkın, Fethiye 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 22.10.1969

740 — Fevzi Çakmak, Magosa 1948. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 22.10.1969

741 — Hüseyin Çubukçu, Konya 1948. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 22.10.1969

742 — Mehmet Metin Özcan, Seydişehir 1947. (Çağaloğlu M. M. Okulu) 22.10.1969

743 — Mustafa Kuzucu, Ereğli 1947. (Özel M. M. Y. Okulu) 24.10.1969

744 _ Ali Rana Yüksel, Konya 1950. (Gayrettepe M. M. Okulu) 27.10.1969

745 — Mahmut Hamdi Akçetin, Akşehir 1952. (İ. T. Ü. Elektrik Fak.) 27.10.1969

746 — Çetiner Bilir, Beyşehir 1950. (G. S. Eczacılık) 27.10.1969

747 _ özcan Kalfazade, Konya 1947. (İ. Ü. İktisadi T. Akademisi) 27.10.1969

748 — Abdurrahman Topçu, Karaman 1950. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 30.10.1969

749 — Orhan Kemal, Magosa, 1950. (İ. Ü. M. M. Okulu) 30.10.1969

750 — Bülent Aksoy, Karaman 1947. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 30.10.1969

751 — Osman Parlaktürk, Bozkır 1951. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 31.10.1969

752 — Ömer Yavuz Tanyeli, C. Beyli 1951. (İ. T. Ü. Kimya Fakültesi) 31.10.1969

753 — Yalçın Beşik, Akşehir 1953. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 31.10.1969

754 — Nevzat Öz, Ilgın 1949. (Özel Eczacılık Okulu) 31.10.1969

755 — Hüseyin Karagöz, Ilgın 1949. (Işık M. M. Y. Okulu) 31.10.1969

756 — Mehmet Ali Deniz, Hadim 1952. (D. M. M. Okulu) 31.10.1969

757 — Kaşif Cincin, Konya 1952. (G. S. M. M. Kimya Okulu) 31.10.1969

758 — Mustafa Dursun, Konya 1947. (İ. Ü. Hukuk Fakültes) 31.10.1969

759 — Hasan Yılmaz, Çumra 1948. (Gayrettepe M. M.) 6.11.1969

760 — Hüseyin Eken, Konya 1946. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 6.11.1969

761 — İhsan Gezen, Konya 1951. (İ. T. Ü. Fen Fakültesi) 6.11.1969

762 — Hasan Hüseyin Dayan, Konya 1951. (Devlet M. M. Okulu) 6.11.1969

763 — Sami Ülker, Sarayönü 1951. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 8.11.1969

764 — Ali Aysu, Konya 1951. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 8.11.1969

765 — Haşim Güngörsün, Akşehir 1952. (D. M. M. Okulu) ‘ 8.11.1969

766 — Fahri Demirağ, Konya 1950. (G. S. Özel M. Okulu) 8.11.1969

767 — Mustafa Ziya Yavuz, Karaman 1947. (Işık M. M. Y. Okulu) 8.11.1969

768 — İbrahim Ermut, Karaman 1951. (Özel Diş Hekimliği) 8.11.1969

769 — Osman Satılmış, Ilgın 1950. Özel Kimya Okulu) 8.11.1969

770 — Servet Karaçelebi, Çumra 1947. (Özel M. M. Y. Okulu) 8.11.1969

771 — Mustafa Koç, Akşehir 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 8.11.1969

772 — Ahmet Döküm, Üsküdar 1952. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 8.11.1969

• 773 — Mahmut Dülger, Kilis 1952. (G. S. Özel Okulu) 8.11.1969

774 — Mehmet Uzbaş, Beyşehir 1950. (G. S. M. Y. Okulu) 8.11.1969

775 — Mehmet Sözen, Karaman 1950. (İ. Ü. İ. T. İ. L. Akademisi) 8.11.1969

776 — Ahmet Soydan, Konya 1947. (Işık M. M. Y. Okulu) 8.11.1969

777 — Ergun Sözen Konya 1948. (Fen Bilimleri M.) 8.11.1969

778 — İbrahim Gürel, Karaman 1951. (Özel Kimya M.) 8.11.1969

779 — Ömer Mavili, Karaman 1945. (Özel Eczacılık Okulu) 8.11.1969

780 — Namık Kemal Erden, Konya 1949. (Özel Eczacılık Okulu) 10.11.1969

781 — Abdullah Çubukçu, Ermenek 1946. (İ, Ü. T. İ. L. Akademesi) 10.11.1969

782 — Ahmet Ceylan, Seydişehir 1951. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 10.11.1969

783 — İbrahim Ethem Kayaalp, Eğirdir 1951. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 10.11.1969

784 — Seyit Koyuncu, Niğde 1950. (Gayrettepe M. Okulu) 10.11.1969

785 — Uğur Can, Kilis 1947. (İ. Ü. İ. T. i. Akademesi) 10.11.1969

786 — Ömer Can, C. Beyli 1951. (Gayrettepe M. Okulu) 10.11.1969

787 — Mehmet Söğüt, Ağrı 1950. (Kimya M. Okulu) . 10.11.1969

788 — Mahmut Çiloğlu, Niğde 1949. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 10.11.1969

789 — İsmail Akkuş, G. Antep 1950. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 12.11.1969

790 — Muharrem Gökgöz, Çankırı 1950. (İ. Ü. T. İ. Akademisi) 12.11.1969

791 — Sefer Solak, Konya 1950. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 12.11.1969

792 — Mehmet Özbatman, Konya 1949. (G. S. M. M. Okulu)- 12.11.1969

793 — Sabahattin Bal, Beyşehir 1948. (Vatan M. M. Okulu) 12.11.1969

794 — Mehmet Aral, Konya 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 19.11.1969

795 — Hüseyin Büyükkeleş, Konya 1950. (Özel Işık M. M. Okulu) 19.11.1969

796 — Ahmet Çağırgan, Konya 1948. (İ. Ü. Diş Hekimliği) 19.11.1969

797 — H. Hüseyin Özüdoğru, Konya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 19.11.1969

798 — Musa Kazım Onar, Konya 1952. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 19.11.1969

799 — İ. Hakkı Gezen, Konya 1948. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 19.11.1969

800 — Müfit Ulubay, Konya 1951. (İ. T. Ü. İşletme Fakültesi) 19.11.1969

801 — Mustafa Tabanlı, Konya 1949. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 19.11.1969

802 — Yusuf Cömert, Konya 1949. (Gayrettepe M. Okulu) 19.11.1969

803 — Nedim Günaydın, Konya 1951. (Özel Eczacılık Okulu) 19.11.1969

804 — Hasan Dudaklı, Konya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 19.11.1969

805 — Mehmet Akay, Konya 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 19.11.1969

806 — Hüseyin Karataş, Sivas 1950. (İ. Ü. İ. T. İ. Akademesi) 19.11.1969

807 — Mehmet Talat Kılıç, Konya 1945. (İ.Ü.İ.T.İ. Akademisi) 19.11.1969

808 — Orhan Yentürk, Konya 1950. (Özel Kimya Okulu) 19.11.1969

809 — Hüseyin Gürel, Konya 1950. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 19.11.1969

810 — Kazım Yetiş, Konya 1947. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 19.11.1969

811 — Cemşit İmanı, Tahran 1949. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 20.11.1969

812 — A. Rahim Mehmedi, Tahran 1948. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 20.11.1969

813 — Arif Alicioğlu, Konya 1951. (Gayrettepe M. Okulu) 20.11.1969

814 — Ahmet Cevlek, Konya 1952. (G. S. Kimya Y. Okulu) 20.11.1969

815 — Faruk Bal, Konya 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 20.11.1969

816 — Fahrettin Ulukaya, Antalya 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 20.11.1969

817 — İzzet Taşyürek, Konya 1950. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 20.11.1969

818 — İsmail Mercan, Konya 1951. (Gayrettepe M. Okulu) 20.11.1969

819 — A. Nuri Belviranlı, Konya 1951. (G. S. M. M. Okulu) 20.11.1969

820— M. Fevzi Yüksel, Konya 1951. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 20.11.1969

821 — Rasim Kaçar, Çumra 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 20.11.1969

822 — Hüseyin Yegenoglugil, Konya 1941. (İ.Ü. Eczacılık Fakültesi) 20.11.1969

823 — İhsan Sami Basaytaç, Konya 1948. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) -20.11.1969

824 — Münür Koyuncu, Konya 1952. (Özel Eczacılık Okulu) 20.11.1969

825 — Ömer Aybek, Konya 1949. (Devlet M. M. Okulu) 20.11.1969

826 — Azmi Yılmaz, Çumra 1950. (Işık M. M. Y. Okulu) 20.11.1969

827 — Halil Çelen, Beyşehir 1952. (İ. T. Ü. İşletme Fakültesi) 20.11.1969

828 — Mustafa Karaduman, Beyşehir 1949. (Özel Eczacılık Okulu) 20.11.1969

829 — İlyas Torun, C. Beyli 1951. (G. S. Eczacılık Okulu) 20.11.1969

830 — Hakkı Ercan, Akşehir 1951. (İ. Teknik Okulu) 20.11.1969

831 — Erdal Çelik, Karaman 1952. (Özel M. M. Okulu) 20.11.1969

832 — Yalçın Erkan, Beyşehir 1947. (G. S. Eczacılık Okulu) 20.11.1969

833 — Nazmi Mintaş, Afyon 1950. (İ. D. M. M. Okulu) 20.11.1969

833 — Nazmi Mintaş, Afyon 1950. (İ. D. M. M. Okulu) 20.11.1969

834 — Cevdet Gür, Karapınar 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 20.11.1969

835 — Ramazan Okutan, Konya 1951. (İ. Ü. Eedebiyat Fakültesi) 20.11.1969

836 — Besalet Başaran, Akşehir 1948. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 20.11.1969

837 — Abdullah Sayma, Karaman 1948. (İ. Eczacılık Okulu) 20.11.1969

838 — Bekir Tavşancı, Konya 1951. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 20.11.1969

839 — Ali Sezer, Karapınar 1951. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 20.11.1969

840 — İhsan Durmaz, Konya 1947. (Gayrettepe M. Okulu) 20.11.1969

841 — Ekrem Yıldırım, Çumra 1950. (İ. Ü. D. M. M. Okulu) 20.11.1969

842 — Veli Araş, Beyşehir 1950. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 20.11.1969

843 — Hüseyin Kolsuz, Bozkır 1943. (İ. D. M. M. Okulu) 20.11.1969

844 — Rıza Tanguç, Bergama 1951. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 20.11.1969

845 — Muharrem Bayır, Ereğli 1948. (İ. D. M. M. Okulu) 20.11.1969

846 — Aykut Özbay, Konya 1946. (Tatbiki Güzel Sanatlar Okulu) 20.11.1969

847 — Nevzat Baştav, Konya 1948. (Işık M. M. Y. Okulu) 20.11.1969

848 — İsmet İnci, Karapınar 1946. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 20.11.1969

849 — Hüseyin Ercan, Akşehir 1949. (İ. Ü. Diş Hek. Okulu) 20.11.1969

850 — M. Osman Güngör, Bâlâ 1952. (İ.D. Teknik Okulu) 20.11.1969

851 — Turan Akın, Fatih 1950. (İ. Eczacılık Okulu) 20.11.1969

852 — Rüştü Erdem, Eskişehir 1951. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 20.11.1969

853 — Fehmi Kaya, Ankara 1951. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 20.11.1969

854 — Rifat Baymul, İçel 1952. (î. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 21.11.1969

855 — Mehmet Celkanlı, G. Antep 1947. (G. S. Yüksek Okulu) 24.11.1969

856 — Abdullah Erden, Konya 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 24.11.1969

857 — Hüseyin Gencer, Burdur 1952. (İ. Ü. Kimyan Fakültesi) 24.11.1969

858 — M. Kemal Gencer, Burdur 1940. (İ. Ü. Tek. Y. Okulu) 24.11.1969

859 — Şevket Samur, Çumra 1950. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 24.11.1969

860 — Hayati Sezerer, Karaman 1948. (İ. Ü. Eczacılık Okulu) 24.11.1969

861 — Mustafa Kayacan, Kulu 1946. (İ. Ü. M. M. Fakültesi) 24.11.1969

862 — Bakur Esinoğlu, Konya 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 24.11.1969

863 — Erkan Ecevit, Sivas 1949. (Gazetecilik Okulu) 24.11.1969

864 — Ahmet Çalı, Sille 1950. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 24.11.1969

865 — Osman Çelik, Sungurlu 1945. (İ. Ü. Eczacılık) 24.11.1969

866 — Bekdemir Ali Bilgin, Tefenni 1951. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 24.11.1969

867 — Seyit Mehmet Dere, Bolu 1951. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 24.11.1969

868 — Fahri Baleyi, Konya 1950. (Müh. M. M. Y. Okulu) 24.11.1969

869 — Ahmet Bilgiç, Konya 1948. (Özel M. M. Y. Okulu) 24.11.1969

870 — Mehmet Aksoylu, Konya 1950. (Gayrettepe Okulu) 24.11.1969

871 — Şaban Şekerci, Ereğli 1951. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 24.11.1969

872 — Ali Bebek, Çumra 1950. (Özel M. M. Okulu) 25.11.1969

873 — İlker Turan, Karaman 1948. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 25.11.1969

874 — Orhan Özkan, İskilip 1947. (Özel M. M. Okulu) 25.11.1969

875 — Necati Yalman, Seydişehir 1948. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 25.11.1969

876 — Mehmet Yalçın, C. Beyli 1951. (İ. Teknik Okulu) 25.11.1969

877 — Yusuf Pişkin, Konya 1950. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 28.11.1969

878 — Necati Yıldız, Ilgın 1951. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 28.11.1969

879 — Nurettin Örken, Konya 1949. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 28.11.1969

880 — Hidayet Karataş, Çumra 1950. (Akşam Teknik Okulu) 28.11.1969

881 — Behçet Topkara, Bozkır 1952. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 28.11.1969

882 — Cengiz Ediz, Bozkır 1950. (İ. Ü. Hukuk Faültesi) 28.11.1969

883 — Ömer Totan, Konya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 28.11.1969

884 — Lütfi Çelebi, Akşehir 1949. (İ. Ü. T. İ. Akademesi) 28.11.1969

885 — Mehmet Şahin, Seydişehir 1950. (İ. Ü. İ. T. İ. Akademesi) 28.11.1969

886 — Haydar Üçprnar,, Ilgın 1952. (G. S. M. Okulu) 28.11.1969

887 — Ehliman Türksoy, Hayrabolu 1950. (Diş Hekimliği Okulu) 28.11.1969

888 — Mehmetali Çimen, Muğla 1952. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 28.11.1969

889 — Mustafa Akıncı, C. Beyli 1948. (İ. Ü. Huku Fakültesi) 1.12.1969

890 — Hamit Argun, Karaman 1950. (Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi) 1.12.1969

891 — Ahmet Turgut, Burdur 1950. (D. M. M. Akademesi) 1.12.1969

892 — Hayri Tok, Eskişehir 1949. İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.12.1969

893 — M. Reha Şişmanoğlu, Akseki 1951. (G. S. Eczacılık Okulu) 1.12.1969

894 — Ramiz Gökbudak, Ereğli 1948. (G. S. Y. Ticaret Okulu) 1.12.1969

895 — Mehmet Demir Ereğli 1950. (Işık Özel M. M. Okulu) 1.12.1969

896 — Ahmet Öz, Ereğli 1950. (İ. Ü. Huku Fakültesi) 1.12.1969

897 — Mustafa Koyuncu, Kadmhan 1950. (Özel Kimya Okulu) 1.12.1969

898 — Mehmet Ziya Özkul, Beyşehir 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.12.1969

899 — Şerafettin Can, Ilgın 1951. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.12.1969

800 — İsmail Gökçen, Ilgın 1951. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.12.1969

901 — Hasan Kolcu, Beyşehir 1948. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1.12.1969

902 — Neşet Üçkan, Urfa 1947. (Özel Eczacılık Okulu) 1.12.1969

903 — Celâl Kocabaş, Seydişehir 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi 1.12.1969

904 — Muzaffer Yakar, Çumra 1948. (Kadıköy Özel M. Okulu) 1.12.1969

905 — Ali Faik Uğurlu, Aksaray 1952. (Gayrettepe Müh. Okulu) 3.12.1969

906 — Hüseyin Hüsnü Varol, O Beyli 1951. (İ. Ü. M. M. Fakültesi) 3.12.1969

907 — Mevlüt Bekdik, Konya 1952. (İnşaat Tek. Okulu) 3.12.1969

908 — Ahmet Baştürk, Konya 1950. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 3.12,1969

909 — Mustafa Demirel, Bozkır 1949. (İ. Ü. Diş Hekimliği 3.12.1969

910 — Mustafa Özbay, Akşehir 1946. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi} 3.12.1969

911 — Muzaffer Ayaslı, Çumra 1947. (Özel M. Y. Okulu) 3.12.1969

912 — Ali Suat Sağlam, Bozkır 1952. (Özel Eczacılık) 3.12.1969

913 — Faruk Akdeniz, Çumra 1947. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 3.12.1969

914 — Hüseyin Canpolat, Adıyaman 1951. (Teknik Okul) 3.12.1969

915 — Mehmetali Dinçer, Bozkır 1952. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 3.12.1969

916 — Celâlettin Yüksel, Hadim 1951. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 3.12.1969

917 — Seyit Ali Ortapişirici, Konya 1950. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 3.12.1969

918 — Ahmet Balcı, Çumra 1948. (Özel T. İ. Akademesi) 5.12.1969

919 — Sebahattin Akıllıoğlu, Ereğli 1949. (Işık M. M. Y. Okulu) 5.12.1969

920 — Süleyman Karaköse, Ereğli 1950. (İ. Ü. Eczacılık Fakültesi) 5.12.1969

921 — Ahmet Biçer, Çumra 1948. (İ. Ü. Eczacılık Fakültesi) 5.12.1969-

922 — Basri Bol, Beyşehir 950. (İ. Ü. T. İ. Akademesi) 5.12.1969

923 — Ali Uyumaz, Konya 1949. (İ. Ü. T. İ. Akademisi) 5.12.1969

924 — Zülkarneyn Yıldırım, Sarayönü 1945. (Teknek Y. Okulu) 5.12.1969

925 — Ertan Yılmaz, Hadim 1944. (Teknik Y. Okulu) 5.12.1969

926 — Hüseyin Turhan, Mudanya 1946. (G. S. M. M. Y. Okulu) 5.12.1969

927 — İbrahim Gümrükçü, Trabzon 1948. (İ. Ü. Eczacılık Fakültesi) 5.12,1969

928 — Turgut Bayraç, Karaman 1952. (İ. Ü. M. M. Fakültesi) 5.12.1969

929 — Ramiz Atamer, Ereğli 1947. (Özel Diş Y. Okulu) 5.12.1969

930 — Ertan Müderrisoğlu, Konya 1948. (Özel M. M. Y. Okulu) 5.12.1969

931 — Halas Gürpınar, Milas 1951. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 15.12.1969

932 — Latif Özel, C. Beyli 1950. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 15.12.1969

933 — Mahmut Ün, Adana 1950. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 15.12.1969

934 — Nuh Naci Erkan, Kadmhan 1948. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 15.12.1969

935 — Mahmut Bircan, Ilgın 1946. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 15.12,1969

936 — Osman Devret, Konya 1949. (İ. T. Ü. Ma. Fakültesi) 15.12.1969

937 — Bekir Erdem, Akşehir 1943. (Tekniker Y. Okulu) 15.12.1969

938 — A. Kadir Dişbudak, Konya 1949. (Teknik Y. Okulu) 16.12.1969

939 — Şaban Pirelli, Yunak 1950. (Gayrettepe M. Okulu) 16.12.1969

940 — Ahmet Küçükerkan, Konya 1950. (Gayrettepe M. Okulu) 16.12.1969

941 — Tahsin Arınmayan, İsparta 1948. (Özel M. Okulu) 16.12.1969

942 — Ali Zor, Çubuk 1946. (Teknik Okul) 16.12.1969

943 — Bahadir Nergiz, Karapınar 1949. (G. S. Özel M. Okulu) 16.12.1969

944 — İrfan Kemal Özel, Ilgın 1950. Gayrettepe Müh. Okulu) 16.12.1969

945 — İbrahim Meşin, Konya 1949. (Akşam Teknik Okulu) 16.12.1969

946 — Mehmet Özdemir, İzmir 1949. (Akşam Tek. Okulu) 16.12.1969

947 — Adnan Özkadayıf, Konya 1947. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) 16.12.1969

948 — Mestan Aysan, Eşme 1950. (Özel Diş Hek.) 16.12.1969

949 — Adnan Cengiz, C. Beyli 1951. (G. S. Akşam Okulu) 21.12.1969

950 — Alâaddin Ertok, Akseki 1945. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 3. 1.1970

951 — Suat Özdiş, Konya 1950. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 3. 1.1970

952 — İbrahim Akgül, Kadmhan 1945. (Özel M.M. Ok.) 3. 1.1970

953 — Fuat Deveci, Karaman 1949. (Özel M. M. Okulu) 3. 1.1970

954 — Mahmut Yazıcıoglu, Konya 1949. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 7. 1.1970

955 — Beyhan Erkan, Seydişehir 1938. (Özel Diş Hek. Oklu) 7. 1.1970

956 — İbrahim Işık, Karaman 1949. (İ. Ü. İ. T. İ. Akademisi) 7. 1.1970

957 — Atilla Yurdaşen, Bursa 1950. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 7. 1.1970

958 — Sedat Topçu, Akşehir 1945. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 7. a.1970

959 — Hasan Ali Akseki, Giresun 1946. (1. T. Ü. M. Fakültesi) 7. 1.1970

960 — Murat Güdül, Giresun 1946. (G. S. Kimya Y. Okulu) 7. 1.1970

961 — Ali Tekkurt, Konya 1945. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 16. 1.1970

962 — Kemal Erdiç, Çumra 1947. (Özel Diş Hek.) 16. 1.1970

963 — Mehmet Erzurum, Ilgın 1949. (Teknik Okulu) 16. 1.1970

964 — Bekir Sami Erdiren, Konya 1951. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 16. 1.1970

965 — Erol Ocak, Konya 1950. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 16. 1.1970

966 — Ekrem Başaran, Bozlar 1946. (Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi) 16. 1.1970

967 — Mustafa Enis Cengül, Balıkesir 1950. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 16. 1.1970

968 — Sebahattin Okur, Sarayönü 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 2.1970

969 — Bilâl Usta, Ereğli 1952. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1. 2,1970

970 — Halis Öztürk, Sarayönü 1952. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1. 2,1970

971 — Fethi Karaduman, Hadim 950. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 1. 2.1970′

972 — Mustafa Kozak, Konya 1945. (Yüksek İslâm Enstitüsü) 1. 2.1970

973 — Mehmet Şahbaz, Kadirli 1945. (Özel T. İ. Akademisi) 1. 2.1970

974 — Cavit Özden, Akşehir 1950. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 1. 2.1970.

975 — Recep Kızıltoprak, Karaman 1947. (Özel Eczacılık) 1. 2,1970

976 — İbrahim Ambarlı, Hadim 1946. (Özel Müh. Okulu) 1. 2.1970

977 — Bekir Erpolat, C. Beyli 1947. (Özel Müh. M. Okulu) 1. 2.1970

978 — Hasan Ersoy, Karaman 1951. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 1. 2.1970

979 — Ali Korkmaz, Bozkır 1949. (Özel Sekreter Okulu) 1. 2.1970

980 — Celâl Özdemir, Pmarbaşı 1951. (Müh. M. Y. Okulu) 1. 2.1970

981 — Osman Nihat Uzunoğlu, Akşehir 1951. (Özel Eczacılık) 1. 2,1970

982 — Mehmet Yaman, Konya 1946. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 6. 3.1970

983 — Mithat Horasan, Konya 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 6. 3.1970

984 — Bekir Rüştü Altay, İncesu 1949. (Özel Eczacılık) 6. 3.1970

985 — İzzet Özgermirli, Kayseri 1943. (Özel Dişçilik) 6. 3.1970

986 — Mehmet Aksoy, Kaş 1949. (Özel T. İ. Akademisi) 6. 3.1970

987 — Mehmet Küçük Aİpelli, Karaman 1949. (Özel Dişçilik) 6. 3,1970

988 — Mehmet Ali Şener, Akseki 1951. (İ. Ü. Fen Fakültesi) ‘ 6. 3.1970

989 — Ziya Demir, Bozkır 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 6. 3.1970

990 — İlgen Teoman, Geyve 1947. (G. S. Özel M.) 6. 3.1970

991 — Hakkı Yıldız, Mesudiye 1950. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 6. 3.1970

992 — Aydemir Soygiray, Eminönü 1950. (İ. Ü. T. İ. Akademisi) 6. 3.1970

993 — Bekir Koç, Konya 1950. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 6. 3.1970

994 — Mehmet Korkmaz, Kadınhan 1951. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 6. 3.1970

995 — Ahmet Ertuğrul, Akşehir 1950. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 6. 3.1970

996 — Ahmet Okur, Karaman 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 6. 3.1970

997 — İbrahim Gündüz, Konya 1948. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 6. 3.1970

998 — Mehmet Demirel, Konya 1951. (İ. Ü. Jeo Fizik Fakültesi) 6. 3.1970

999 — Aziz Semi, Akşehir 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 6. 3.1970

1000 — Kamil Cura, C. Beyli, 1951. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 10. 3.1970

1001 — İlhami Toygar, Tokat 1950. (Teknik Okulu) 10. 3.1970

1002 — Abdullah Çağlar, Afyon 1952. (Gayrettepe Mü. Okulu) 10. 3.1970

1003 — Ahmet Uğurlu, Kars 1945. (Özel T. İ. Akademisi) 10. 3.1970

1004 — Erdal Kunter, Konya 1946. (İ. Ü. T. İ. Y. Okulu) 17. 3.1970

1005 — Hilmi Özden, C. Beyli 1950. (I. ü. Astronomi Fakültesi) 17. 3.1970

1006 — Yusuf Bülbül, Karaman 1946. (D. Mü. M. Y. Okulu) 17. 3.1970

1007 — Seyit Küçükkeçeci, Çumra 1948. (Özel M. M. Y. Okulu) 17. 3.1970

1008 — Mehmet Velibi Sayın, Bozkır 1951. (Müh. M. Y. Okulu) 23. 3.1970

1009 — Aziz Yaşar, C. Beyli 1951. (Özel Kimya Okulu) 23. 3.1970

1010 — Zeynel Beyhan, Karaman 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 23..3.1970

1011 — Dinçer Köseoğlu, Akşehir 1948. (Özel T.İ.L. Akademisi) 23. 3.1970

1012 — Celâl Şirin, Bozkır 1951. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 23. 3.1970

1013 — Çağatay Sungur, Muş 1951. (Özel Eczacılık) 6. 4.1970

1014 — Muhsin Kıryaman, Fethiye 1948. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 6. 4.1970

1015 — Ahmet Baş, İsparta 1945. (Özel Mü. M. Okulu) 6. 4.1970

1016 — Sefer Örçen, Tekirdağ 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 7. 4.1970

1017 — Erdoğan Poyraz, Tekirdağ 1951. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 7. 4.1970

1018 — Ayhan Kamil Ergün, Kastamonu, 1947. (Özel T. İ. Akademisi) 7. 4.1970

1019 — Adnan Paşaoğlu, Bursa 1945. (Özel T. İ. Akademisi) 10. 4.1970

1020 — Ömer Baysal, Karaman 1949. (Özel İktisat Okulu) 10. 4.1970

1021 — Kemalettin İçer, Karaman 1946. (Özel T. İ. Akademisi) 10. 4.1970

1022 — Ziya Özeren, Tekirdağ 1947. (İ. Ü. İ. T. İ. Akademisi) 10. 4.1970

1023 — Mustafa Paşabeyoğlu, Hatay 1951. (Özel İ. T. İ. Akademisi) 10. 4.1970

1024 — Mehmet Akkaş, Ermenek 1950. (İ. Ü. T. İ. Akademisi) 4. 5.1970

1025 — Erol Önut. Konya 1951. (İ.T.Ü. Makine Fakültesi) 14. 5.1970

1026 — Ahmet Kovarili, Akşehir 1944. (G. S. Özel İktisat) 14. 5.1970

1027 — Münir Muslu, Mardin 1950: (D. M. M. Okulu) 14. 5.1970

1028 — Fehmi Çoban, Ermenek 1947. (Özel T. İ. Akademisi) 14. 5.1970

1029 — Mucip Köseoğlu, Karaman 1950. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 18. 5.1970

1030 — Hasan Çatalkaya, Karaman 1949. (İ. Ü. Kimya Fakültesi) 18. 5.1970

1031 — Sırçan Yaman, Tarsus 1946. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 2. 6.1970

1032 — Halis Karamalak, Beyşehir 1947. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 2. 6.1970

1033 — Mustafa Dinç, Hadim 1948. (Diş Hekimliği) 2. 6.1970

1034 — Kasım Erdoğmuş, Gerze 1945. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 16. 6.1970

1035 — Hulki Arm, Ankara 1951. (İ. T, Ü. Makina Fakültesi) 16. 6.1970

1036 — Hüseyin Bostancı, Eflani 1951. (İ. Ü. T. İ. Fakültesi) 14. 7.1970

1037 — Halis Başar, Bozkır 1949. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 25. 9.1970

1038 — Kamil Abasız, Akseki 1952. (Sanat Enstitüsü) 25. 9.1970

1039 — Mehmet Ali Ülkümen, Karaman 1950. (İ. T. İ. Akademisi)) 10.11.1970

1040 — Ethem Yıldırım, Çumra 1952. (D. M. M. Yıldız) 10.11.1970

1041 — Mustafa İncekara, Çumra 1949. (D. M. M. Okulu) 10.11.1970

1042 — Nihat Soğucaklı, Konya 1950. (Özel Eczacılık) 10.11.1970

1043 — Naci İçil, Kadmhan 1952, (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1970

1044 — Zafer Sarıtaş, Sarayönü 1952. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 10.11.1970

1045 — Kaya Beycan, Akseki 1952. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 10.11.1970

1046 — Sami Bulanık, Karaman 1947. (G. S. M. M. Y. Okulu) 10.11.1970

1047 — Muhsin Çetinkaya, Hadim 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 10.11.1970

1048 — Kerim Demirkol, Konya 1940. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1970

1049 — Mustafa Çizmeci. Kadmhan 1953. (Işık M.M.Y. Okulu) 10.11.1970

1050 — M. Remzi Abicel, Konya 1951. (Akşam M. Y. Okulu) 10.11.1970

1051 — Turhan Çeçen, Çumra 1953. (Akşam M. Okulu) 10.11.1970

1052 — Rahmi Şapcioğlu, Kadınhan 1953. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 10.11.1970

1053 — İmdat Karaca, Kadınhan 1954. (G. S. Eczacılık) 10.11.1970

1054 — Hami Yazan, Ermenek 1953. (İ. Ü. M. M. Fakültesi) 10.11.1970

1055 — Derviş Civelek, Konya 1952. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 10.11.1970

1056 — Hikmet Metiner, Hadim 1953. (İ. Ü. Fen Fizik) 10.11.1970

1057 — Ali Metin Bilgin, Bozkır 1953. (Diş Hekimliği) 10.11.1970

1058 — Raif Öhsu, İstanbul 1953. (İ. D. M. M. Okulu) 10.11.1970

1059 — Alâaddin Vural, Konya 1949. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 10.11.1970

1060 — Cafer Gündüz, Çumra 1950. (İ.Ü.T.İ.ler) 10.11.1970

1061 — Süleyman Erpak, Kırklareli 1953. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 10.11.1970

1062 — Ömer Menevşe, Konya 1951. (İ.Ü.M.M. Fakültesi) 10.11.1970

1063 — Hasan İşleyici, Konya 1953. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 10.11.1970

1064 — Halil Çınarlı (1), Bozkır 1953. (İ.Ü.T.İ.ler Fakültesi) 6.11.1970

1065 — Halil Çınarlı (II), Konya 1953. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 14.11.1970

1066 — Selman Bayoğlu, Erzurum 1946. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 14.11.1970

1067 — İsmail Tekin Aşir, Uşak 1946. (İ.D.M.M.) 14^11.1970

1068 — Burhan Gezen, Muş 1953. (G.S. Özel Y. Okulu) 14.11.1970

1069 — Ali Seven, Konya 1950. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 14.11.1970

1070 — Mehmet Dinçer, Konya 1953. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 14.11.1970

1071 — M. Bülent Oğuz, Ilgın 1953. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 14.11.1970

1072 — Mehmetali Terlemez, Beyşehir 1951. (İ.T.Ü. İnş. Fakültesi) 17.11.1970

1073 — Mehmet Fuat Karaoğlu, Çunmra 1953. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 17.11.1970

1074 — Ramazan Tarık Taçyıldız, Gaziantep 1952. (İ.T.Ü.M. Fak.) 17.11.1970

1075 — Durmuş Ali Kutlu. Çumra 1953. (İ.T.Ü. M.M. Fakültesi) 17.11.1970

1076 — Muzaffer Ateş, Hadim 1951. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 17.11.1970

1077 — Ali Uğur İspir, Ilgın 1950. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 17.11.1970

1078 — Mustafa Sarıtaş, Konya 1951. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) 17.11.1970

1079 — Ali Yücel Uyarel, Konya 1952. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 17.11,1970

1080 — Atilla Kulaç, Seyhan 1951. (Özel Dişçilik Okulu) 17.11.1970

1081 — Mehmet Donma, Adana 1952. (Özel Dişçilik Ok.) 17.11.1970

1082 — Süleyman Özşen, Konya 1951. (G.S. Eczacılık Ok.) 17.11.1970

1083 — Sedat Şişpot, Beyşehir 1953. (İ.T.Ü. M.M. Fakültesi) 17.11.1970

1084 — Orhan Özer, Kadınhan 1953. (Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1085 — Yusuf Dizlek, Tömek 1948. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 17.11.1970

1086 — İbrahim Rahat, Konya 1952. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 17.11.1970

1087 — Ali Gebeş, Çumra 1951. (Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1088 — Hasan Ertepe, Çankırı 1956. (İ.D.M.M. Okulu) 17.11.1970

1089 — Emin Ali Turhan, Kadınhan 1950. (İ.Ü. Edebiyat Fakültemi) 17.11.1970

1090 — Cevat Nevruz, Beyşehir 1952. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 17.11.1970

1091 — İsmail Arık, Ilgın 1950. (İ. Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1092 — Cemal Harmankaya, Çumra 1947. (İ. Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1093 — Halil Harmankaya, Beyşehir 1947. (İ. Özel T.İ. 1er) 17.11.1970

1094 — Ramazan Şen, Ilgın 1948. (İ. Özel Eczacılık) 17.11.1970

1095 — Mehmet Şahin, Beyşehir 1950. (İ. Özel Eczacılık) 17.11.1970

1096 — Kemal Elitemiz. Konya 1951. (İ. Özel Dişçilik) 17.11.1970

1097 — Arif Almak, Tömek 1952. (İ. Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1098 — Abdullah Sargın, Akşehir 1952. (İ. Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1099 — Zeki Günüç, Konya 1954. (İ. Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1100 — Vecdet Kara, Kadınhan 1953. (î. Işık M.M. Okulu) 17.11.1970

1101 — Musa Kazım Erargin, Konya 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 17.11.1970

1102 — Mehmet Çınar, Konya 1948. (İ. Işık M.M. Okulu) , 17.11.1970

1103 — Hasan Doni, Urfa 1950. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 17.11.1970

1104 — Kadir Yılmaz, Yunak 1949. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 18.11.1970

1105 — Ali Osman Kilitcioglu, Balıkesir 1952. (İ.T.Ü. Makina Fak.) 18.11.1970

1106 — İsmail Balta. Sakarya 1950. (İ.G.S. Özel Kimya) 18.11.1970

1107 — Ömer Merkum, Konya 1950. (İ.M.M. Kimya) 18.11.1970

1108 — Ali Naltekin, Konya 1952. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 18.11.1970

1109 — Mustafa Ünal, Konya 1949. (İ. Diş Hekimliği) 18.11.1970

1110 — Ali Okur, Çumra 1951. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 18.11.1970

1111 — Muzaffer Atçeken, Ilgın 1951. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 18.11.1970

1112 — H. Hüseyin Berrahçay, Karaman 1950. (İ.G.S. Makina) 18.11.1970

1113 — Ramazan Hakkı Özşahin, Kadınhan 1951. (İ.T.Ü. Maden Fak.) 18.11.1970

1114 — Tahsin Çetin, Ermenek 1952. (İ.T.Ü. Maden Fak.) 18.11.1970

1115 — Hüseyin Al, Ereğli 1951. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 18.11.1970

1116 — Savaş Erçal, Çumra 1953. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 18.11.1970

1117 — Recep Yalçın, Eskişehir 1953. (İ. Yıldız M.M. Okulu) 18.11.1970

1118 — Mevlüt Bahar, Hadim 1950. (İ. Gazetecilik Okulu) 18.11.1970

1119 — Mustafa Yeter, Ereğli 1949. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 18.11.1970

1120 — Kemal Ölçer, Konya 1950. (İ. Kimya Öz. Okulu) 18.11.1970

1121 — Nurcan Akça, Hadim 1952. (İ.D.M.M. Okulu) 18.11.1970

1122 — Mustafa Saçlı, Bozkır 1947. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 18.11.1970

1123 — Erdal Kösekul, Akşehir 1952. (Maçka Teknik) 18.11.1970

1124 — Yaşar Gökmen, Çubuk 1950. (D.M.M. Okulu) 18.11.1970

1125 — Mahmut Olgun, Çumra 1953. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 18.11.1970

1126 — Ahmet Sarıkaya, Kadınhan 1950. (İ. Müh. M. Okulu) 18.11.1970

1127 — Sadettin Arı, Ankara 1952. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 18.11.1970

1128 — Mevlüt Tanır, Konya 1949. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 18.11.1970

1129 — Ahmet Çöl, Manavgat 1953. (İ.TÜ.M.M. Fakültesi) 19.11.1970

1130 — H. İbrahim Gökmen, Yunak 1951. (İ.TÜ.M.M. Fakültesi) 19.11.1970

1131 — Şenel Karaca, Ilgın 1954. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 19.11.1970

1132 — Ahmet Kamil Torun, Çermik 1952. (İ.D.M.M. Okulu) 19.11.1970

1133 — Talat Uslu, Sandıklı 1951. (İ.T.Ü. İnşaat Fak.) 19.11.1970

1134 — Savaş Şahin, Alaca 1951. (İ.G.S. Müh. M. Okulu) 19.11.1970

1135 — Mustafa Osanç, Konya .1951. (İ.D.M.M. Akademisi) 21.11.1970

1136 — Mehmet Özsu. Konya 1951. (İ.D.M.M. Akademisi) 21.11.1970

1137 — Bekir Yalçın, Konya 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 21.11.1970

1138 — Abdülkadir Adır, Konya 1952. (İ.D.M.M. Akademisi) 21.11.1970

1139 — Alaaddin Çimili, Çumra 1953. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 21.11.1970

1140 — Mehmet Çıkın, Uşak 1950. (Kimya Sant.) 21.11.1970

1141 — Mustafa Oğuz Altmok, Çumra 1950. (İ.Ü. İktisat Fak.) 21.11.1970

1142 — Ahmet Bayram, Akşehir 1950. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 21.11.1970

1143 — Muhlis Yalçın, Çumra 1951. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 21.11.1970

1144 — İsmail Hakkı Canat, Konya 1952. (İ. Işık M.M. Ak.) 21.11.1970

1145 — Mustafa Koç, Sille 1949. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 21.11.1970

1146 — Abdurrahman Öz, Akşehir 1953. (İ. Özel Kimya) 21.11.1970

1147 — Yaşar Gür, Karapınar 1950. (İ. Özel Kimya) 21.11.1970

1148 — Mehmet Rengibeyaz, Konya 1947. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 21.11.1970

1149 — Abdurrahman Coşar, Akşehir 1951. (İ.D.M.M. Ak.) 21.11.1970

1150 — Salim Gümüş, Ereğli 1953. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 21.11.1970

1151 — Orhan Veli Çelebi, Karaman 1951. (İ.T.Ü. Elektrik Fak.) 21.11.1970

1152 — Ahmet Baybay, Adıyaman 1950. (İ.DJVE.M. Akademisi) 21.11.1970

1153 — Mehmet Karaca, Karaman 1951. (İ.G.S. Makina) 21.11.1970

1154 — A. Kadir Yorulmaz, C. Beyli 1953. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 21.11.1970

1155 — İzzet Atalay, Kadınhan 1947. (İ.G.S. Makina) 21.11.1970

1156 — Mehmet Ünal, Beyşehir 1953. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 21.11.1970

1157 — Abdurrahman Köle,’ Urfa 1948. (İ.G.S. Kimya) 21.11.1970

1158 — Uğur Güzey, Silifke 1953. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) • 21.11.1970

1159 — Sadi Gürbüz, Seydişehir 1953. (İ.Ü. Hukuk Fak.) 21.11.1970

1160 — Tayfun Meleş, Konya 1950. (İ.Ü.T.İ. Akademisi) 21.11.1970

1161 — Alirıza Kapcı, Konya 1953. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) 21.11.1970

1162 — Davut Acar, Konya 1948. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 21.11.1970

1163 — Ahmet Şenel, Akşehir 1950. (İ.G.S. Kimya) 21.11.1970

1164 — İ. Hakkı Uysal. Karaman 1950. (İ. Öz. Eczacılık) 21.11.1970

1165 — Nihat Yandımoğlu, Ilgın 1953. (İ.T.Ü. M.M. Fakültesi) 21.11.1970

1166 — Bünyamin Tekkanat, Beyşehir 1952. (T. İk. İ. 1er. Ak.) 21.11.1970

1167 — Adem Ayırt, Karapınar 1952. (İ.G.S, Eczacı) 21.11.1970

1168 — Necati Çetin, Mut 1951. (İ.D.M.M. Ak.) 21.11.1970

1169 — Kazım Bektaş, Karaman 1948. (İ.T.Ü. Makina Fak.) 21.11.1970

1170 — Nebi Doğan, Çumra 1951. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 21.11.1970

1171 — Kemalettin Dilber, Akşehir 1950. (î. İşletme Fakültesi) 8.12.1970

1172 — Cumhur Oğuzkan, Ilgın 1953. (İ.T.Ü. Elektrik) 8.12.1970

1173 — Mahmut Hayri Sur, Konya 1951. (İ.Ü. Hukuk Fak.) 8.12.1970

1174 — Hüseyin Pişirgen, Konya 1948. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1970

1175 — Mehmet Çelebi, Karaman 1950. (İ.T.Ü. İnş. Fakültesi) 8.12.1970

1176 — Salih Yavaş, Karaman 1949. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 8.12.1970

1177 — Hakkı Şirin, Karaman 1951. (İ.T.İ. 1er Akademisi) 8.12.1970

1178 — Ali Ekinci, Karaman 1949. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1970

1179 — İsmail Özüpak. Konya 1946. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.12.1970

1180 — Mehmet Ali Oflaz, Konya 1951. (İ. Mü. M.Y. Okulu) 8.12.1970

1181 — Erdoğan Konaklı, Çumra 1948. (Işık Mü. M. Okulu) 8.12.1970

1182 — Ali Ülker, Cihanbeyli 1950. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 8.12,1970

1183: — Haşmet Topaloğlu, Kilis 1951. (İ.G.S. Mü. M. Ak.) 8.12.1970

1184 — Kasım Gürler, Konya 1952. (İ.D.M.M. Akademisi) 8.12.1970

1185 — Hasan Orhan, Ilgın 1947. (İ.G.S. Özel Okulu) 8.12.1970

1186 — Behçet Can, Ilgın 1951. (İ.G.S. Özel Okulu) 8.12.1970

1187 — Salih Kangal, Sivas 1950. (İ.G.S. Öz. Eczacı) 8.12.1970

1188 — Şeref Gülderen, Konya 1946. (İ. Özel Kimya Okulu) 8.12.1970

1189 — Abdullah Özel, Konya 1952. (İ.D.M.M. Okulu) 8.12.1970

1190 — Ahmet Eskinus. Niğde 1949. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1970

1191 — M. Emin Mıhoğlu, Konya 1950. (Özel Diş Hekim.) 8.12.1970

1192 — Muzaffer Hatipoglu, Çumra 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 8.12.1970

1193 — Tahsin Simavi, Burdur 1953. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 8.12.1970

1194 — Emin Yaman. Karaman 1948. (İ. Öz. İktisat Okulu) • 8.12.1970

1195 — Mustafa Arslan, Karaman 1946. (İ. Özel Diş Hek.) i 8.12.1970

1196 — Faruk K. Kolbaşı, Konya 1946. (İ.D. Güzel Sant.) 8.12.1970

1197 — Muammer Sayın, Bozkır 1948, (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 8.12.1970

1198 — Metin Çaylı, Ilgın 1953. (tÜ. Fen Fakültesi) 8.12.1970

1199 — Ahmet Karan, Akşehir 1952. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 8.12.1970

1200 — İlhami Uslu, Afyon 1953. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 8.12.1970

1201 — Cahit Koyuncu, Karaman 1950. (Özel Kimya Ok.) 8.12.1970

1202 — Mehmet Mete Değerli, Kulu 1952. (Işık M.M.Y. Okulu) 8.12.1970

1203 — Mustafa Tosun, Fethiye 1948. (İ.D.M.M. Akademisi) 8.12.1970

1204 — Durali Özaslan, Antalya 1948, (Işık M.M.Y. Okulu) 8.12.1970

1205 — Kadir Demir, Bozkır 1952, (İ.T.İ. Ler Ak.) 8.12.1970

1206 — Ömer Ayaş, Çumra 1950. (Işık M.M.Y. Okulu) 8.12.1970

1207 — Ahmet Koçak, Ilgın 1951. (İ.T.Ü.M.M. İnşaat Fakültesi) 8.12.1970

1208 — Ali Haydar Varel, Karaman 1946. (İ.Ü. Tıp Fakültesi) 13.12.1970

1209 — Mücahit Aydınlı, Karaman 1951. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 8.12.1970

1210 — Mehmet Nuroğlu, Samsun 1948. (İ. Yüksek İslâm) 8.12,1970

1211 — Muammer Bayraç, Karaman 1945. (Özel Eczacılık) 8.12.1970

1212 — Ahmet Gış, Hatay 1951. (İ.D.M.M. Akademisi) 8.12.1970

1213 — Kazım Çömlekcioğlu, Ermenek 1952. (İ.T.Ü.M. Fakültesi) 8.12.1970

1214 — Muharrem Sağcan, Karaman 1951. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 18.12.1970

1215 — M. Latif Çağır, Afyon 1950. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 18.12,1970

1216 — Bekir Küçükşen, Karaman 1948. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 18.12.1970

1217 — Cihat Ergenekon, Karaman 1951. (Y. Otelcilik Ok.) 18.12.1970

1218 — Ahmet Günhan, Konya 1948. (Özel Eczacılık) 18.12.1970

1219 — Seyit Ahmet Keten, Konya 1949. (G.S. Kimya Y. Okulu) 23.12.1970

1220 — Ali Bölük, Bozkır 1951. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 23.12.1970

1221 — Lütfi Yazıcıoğlu, Konya 1947. (Işık M.M.Y. Ok.) 23.12.1970

1222 — Kerim Taş, Ermenek 1952. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 23.12.1970

1223 — İhsan Ayaz, Karaman 1951. (İktisadi T.İ. Ak.) 23.12,1970

1224 — İbrahim Ersoy, Akşehir 1949. (İktisadi T.İ. Akademisi) 23.12.1970

1225 — Mehmet Nevzat Tanyalgın, Beyşehir 1951. (İ.Ü. Hukuk Fak.) 23.12.1970

1226 — Mehmet Şeflek, Sarayönü 1946. (İ. Özel M.M. Okulu) 23.12.1970

1227 — Erol Foçan, Cihanbeyli 1952. (İ. Özel Eczacılık) 23.12.1970

1228 — Orhan Bütün, Aydın 1947. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 23.12.1970

1229 — Kemal Ödev, Konya 1948. (İ.Ü. İktisadî T.İ.) , 12. 1.1971

1230 — Nuh Nihat Yüksel, Konya 1952. (Özel Diş Hekimi) 12. 1.1971

1231 — Salim Acar Özmen, Karaman 1951. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 12. 1.1971

1232 — Akan Cumbul, Akşehir 1945. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 12. 1.1971

1233 — Osman Sıtkı Eten, Urfa 1944. (Işık M.M.Y. Okulu) 1. 2.1971

1234 — Hayri Tuğlu, Konya 1951. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 1. 2.1971

1235 — Cemal Kırcan, Üsküdar 1951. (İ.T.Ü. Elektrik Fakültesi) 2. 1.1971

1236 — Mehmet Akseki, Akseki 1950. (Işık M.M.Y. Okulu) 2. 1.1971

1237 — Ahmet Sonyürek, Konya 1950. (Özel İktisat Okulu) 2. 1.1971

1238 — Osman Yıldırım, Koçhisar 1945. (Vatan A.S. Akademisi) 2. 1.1971

1239 — Alirıza Laçm, Karaman 1943. (Müh. M.Y. Okulu) 2. 2.1971

1240 — Hasan Basri Taskıran, Konya 1949. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 2. 2.1971

1241 — Nedim Şencan, Konya 1948. (İ.Ü. İktisat Fakültesi) 2. 2.1971

1242 — Fahrettin Yurt, Konya 1948. (İ.G.S.M.M. Y. Okulu) 2. 2.1971

1243 — Ahmet Sami Selvi, Beyşehir 1948. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 2. 2.1971

1244 — Fatih Sungur, Muş 1949. (Gazetecilik Y. Okulu) 1. 2.1971

1245 — Zeki Akkuşoğlu, Ereğli 1952. (İ.İ.T.İ. Akademisi) 1. 3.1971

1246 — Kamil Şen, Ilgın 1950. (İ.T.İ. Akademisi) 8. 3.1971

1247 — İsmail Tekin, Karaman 1950. (İ.Y. Öz. Diş Hekün) 1. 3.1971

1248 — Atadurrahman Özparlak, Konya 1950. (İ.T.İ. Akademisi) 1. 3.1971

1249 — Ömer Çelik, Yunak 1948. (G.S.M.M.Y. Okulu) 12. 8.1971

1250 — İbrahim Baltacı, Rize 1949. (Işık M.Y. Okulu) 12. 3.1971

1251 — Mehmet Fakı, Bozkır 1949. (G.S.M.Y. Okulu) 16. 3.1971

1252 — Doğan Yılmaz, Bala 1947. (İ.T.İ. Akademisi) 19. 3.1971

1253 — Ahmet İnan, Karaman 1947. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 26. 2-1971

1254 — Haşim Gayberi, Urfa 1951. (Özel Eczacılık) 20. 3.1971

1255 — Hasan Kolcu, Beyşehir 1948. (İ.Ü. Edebiyat Fakültesi) 19. 3.1971

1256 — Ahmet Öncüer, Tokat 1948. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) 3. 4.1971

1257 — Nuri Gülveren, Konya 1950. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 3. 4.1971

1258 — Kemalettin Koçdoğan, Ankara 1949. (İ.D.M. Akademisi) 6. 4.1971

1259 — Mahmut Gül, Tokat 1947. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 3. 4.1971

1260 — Hüseyin Karagöz, Çankırı 1948. (İ.G.S.M.Y. Okulu) 2. 4.1971

1261 — İsmail Uğurlu Tiryaki, Sandıklı 1953. (İ.Ü. Fen Fakültesi) 7. 5.1971

1262 — Ekrem Balak, Turhal 1948. İ.Ü.M.M. Fakültesi) 8. 5.1971

1263 — Nazmi Tosun, Kadmhan 1949. (İ.TÜ.M.M. Fakültesi) 13. 5.1971

1264 — Mehmet Tosun, Kadmhan 1947. (İ.D.M.M. Akademisi) 13. 5.1971

1265 — Bülent Bilge, Bozkır 1952. (İ.T.Ü. Kimya) 27.11.1971

1266 — M. Lütfi Turgay, Kayseri 1948. (İ.T.Ü. Makina) 10. 6.1971

1267 — Haydar Şahin, Konya 1949. (Vatan M.Y. Okulu) 1. 9.1971

1268 — Muammer Öztuğ, Konya. 1949. (Vatan M.Y. Okulu) 5. 8.1971

1269 — Behçet Kemal Turcan, Çumra 1950. (İ.T.İ. Akademisi 7. 9.1971

1270 — Ömer Ertuğrul, Yunak 1948. (G.S.M.Y. Okulu.) , 2. 9.1971

1271 — Muharrem Kurt, Yenipazar 1948. (Vatan M.Y. Okulu) 2. 9.1971

1272 ;— Yaşar Kumuk, Ereğli 1945. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 16.10.1971

1273 — Nuri Yaldız, Ermenek 1952. (G.S. Eczacılık) 21.10.1971

1274 — Osman Simav, Konya 1953. (İ. T. Ü. Makina) 1.11.1971

1275 — Atif Sözügeçer, Bursa 1952. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 1.11.1971

1276 — İzzet îmanç, Bor 1953. (İ. T. İ. Akademisi) . 1.11.1971

1277 — İsmail Doğan, Kızılvira 1952. (Yıldız M. M. Okulu) 1.11.1971

1278 — Mahmut Kökbıyık, Niğde 1947. (İ. T. Ü. Makina) 1.10.1971

1279 — Akm F. Kuğuoğlu, Görele 1954. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 1.11.1971

1280 — Arif Tekbaş, Konya 1955. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) . 6.11.1971

1281 — Oğuz İspir, Ilgın 1953. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 6.11.1971

1282 — Mustafa Güleryüz, Karaman 1955. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 6.11.1971

1283 — Ahmet Fehmi Onat, Ilgın 1954. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 6.11.1971

1284 — Sait Demirkan, Burhaniye 1952. (İ. T. İ. Akademisi) 6.11.1971

1285 — Cevat İnce, C. Beyli 1954. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 6.11.1971

1286 — Mehmet Karagül, Ermenek 1954. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 6.11.1971

1287 — Şahin Kurutepe, Polatlı 1954. (İ. T. Ü. Maden Fakültlsi) 6.11.1971

1288 — Abdullah Tüfekçi, Seydişehir 1954. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 6.11.1971

1289 — Mustafa Uyar, Konya 1950. (İ. Ü. İşletme Fakültesi) • 6.11.1971

1290 — İbrahim Ünlü, Ereğli 1952. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 6.11.1971

1291 — Mehmet Aköz, Konya 1952. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 6.11.1971

1292 — Durmuş Çin, Beyşehir 1951. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 6.11.1971

1293 — Ahmet Tezcan, Karapınar 1954. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 6.11.1971

1294 — Gökhan Faruk Mesci, Konya 1953. (Akşam T. İ. Akademisi) 10.11.1971

1295 — Baki Kaya, Konya 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 10.11.1971

1296 — İbrahim Başkocagil, Ereğli 1953. (İ. Ü. Mimarlık Fakültesi) 6.11.1971

1297 — Doğan Özcivan, Akseki 1950. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 10.11.1971

1298 — Abdüsselam Uluçam, Beyşehir 1953. (İ. T. Ü. Edebiyat Fak.) 10.11.1971

1299 — İmaret Kabak, Karaman 1950. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 10.11.1971

1300 — Hüseyin Parmaksızoğlu, Ereğli 1949. (İ. T. İ. Akademisi) 10.11.1971

1301 — Mehmet Sedat Ecevit, Beyşehir 1951. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 10.11.1971

1302 — Rüştü Ecevit, Beyşehir 1952. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 10.11.1971

1303 — Mehmet Emin Dönmez, Konya 1950. (Tuna İ. T. İ. Aka.) 23.11.1971

1304 — Mustafa Demirci, Seydişehir 1947. (Yıldız M.M. Akademisi) 10.11.1971

1305 — Atilla Altay, Bozkır 1950. (Şişli T. İ. Okulu) 10.11.1971

1306 — Ahmet Pınarbaşı, Karabük 1944. (Işık M. M. Y. Okulu) 10.11.1971

1307 — Abdullah Gürbüz, Çumra 1951. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 10.11.1971

1308 — Nedim Mamaklı, Polatlı 1953. (Şişli T.İ. Akademisi) 10.11.1971

1309 — Talip Özkaya, Konya 1953. (G. S. İ. İşletme) 23.11.1971

1310 — Muhlis Selçuk, Akşehir 1953. (G. S. İ. T. Y. Okulu) 10.11.1971

1311 — Mahmut Çavdarcı, Konya 1943. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 23.11.1971

1312 — Abidin -Eke, Karaman 1952. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 23.11.1971

1313 — Mübin Altmel, Hadim 1946. (İ. İ. T. İ.. L. Y. Okulu) 23.11.1971

1314 — Ahmet Şişti, Ermenek 1952. (İ. T. İ. Akademisi) 23.11.1971

1315 — Yafes Yüzügüldü. Konya 1953. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 17.11.1971

1316 — Muharrem Cumbul, Akşehir 1951. (G. S. İ. T. L. Y. Okulu) 16.11.1971

1317 — Bekir Şentürk, Konya 1952. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 16.11.1971

1318 — Fahri Kıcıkoğlu, Konya 1954. (G. S. İ. T. İ. Akademisi) 1.12.1971

1319 — M. Sadi Yıldırım, Konya 1954. (Vatan M. M. Y. Okulu) 1.12.1971

1320 — M. Sami Yıldırım, Konya 1953. (İ.Ü. Diş Fakültesi) 1.12.1971

1321 — Muammer Seleş, Konya 1952. (Şişli T. İ. Akademisi) 6.11.1971

1322 — Tuncer Boran, Niğde 1951. (İ. Cer. Y. Okulu) 6.11.1971

1323 — A. Kadir Koyuncu, C. Beyli 1951. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 6.11.1971

1324 — Fahri Ercan, Konya 1953. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 16.11.1971

1325 — Ahmet Karakaya, Konya 1953. (G. S. İ. T. İ. Akademisi) 23.11.1971

1326 — Servet Yavuz, Ş. Koçhisar 1954. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 16.11.1971

1327 — H. Musa Kart, C. Beyli 1952. (Şişli T. İ. Akademisi) 16.11.1971

1328 — Haluk Öcal Ünüvar, Taşkent 1952. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 16.11.1971

1329 — Celâl Erdal, C. Beyli 1951. (İ. T. İ. L. Akademisi) 16.11.1971

1330 — Mustafa Demirok, Konya 1952. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 6.11.1971

1331 — Ali Coşkun, Konya 1953. (İ. T. İ. L. Akademisi) 16.11.1971

1332 — Osman Altıntaş, Çumra 1949. (İ. T. İ. L. Akademisi) 16.11.1971

1333 — Osman Malaslı, Konya 1951. (İ. D. M. M. Akademisi) 23,11.1971

1334 — Sebahattin Varışman, İnegöl 1950. (İ. D. M. M. Akademisi) 3.11.1971

1335 — Ahmet Şimşek, Sülüklü 1954. (G. S. İktisadî Okulu) 3.11.1971

1336 — Ali Yılmaz, Kulu 1953. (G. S, İ. İşletme Okulu) 30.11.1971

1337 — Mustafa Kara, Kadmhan 1950. (İ. Eczacılık Y. Okulu) 23.11.1971

1338 — Mustafa Demirok, Ereğli 1952. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 1.12.1971

1339 — Nebi Kuşçu, Konya 1953. (İ. İ. T. İ. Akademisi) 1.12.1971

1340 — Abidin Kökten, Karaman 1953. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 1.12.1971

1341 — Mustafa Uysal, Yunak 1952. (İ. Ü. İşletme Fakültesi) 1.12.1971

1342 — Mustafa Mucuk, Akviran 1951. (İ. T. İ. L. Akademisi) 1.12.1971

1343 — Sırrı Mercan, C. Beyli 1954. (İ. T. İ. L. Akademisi) 1.12.1971

1344 — Necati Saatçi. İsparta 1953. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 1.11.1971

1345 — Cemal Ünlü, Konya 1948. (Işık M. M. Y. Okulu) 11.12.1971

1346 — Mustafa Küçük İnce, Kayseri 1948. (İ. Ü. Edebiyat Fak.) 11.12.1971

1347 Nuri Ünalan, C. Beyli 1953. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 11.12,1971

1348 — Muttalip Dündar, Konya 1955. (G. S. Müh. Y. Okulu) 11.12.1971

1349 — Mustafa Saraçöz, Beyşehir 1954. (İ. T. İ. L. Akademisi) 1.12.1971

1350 — Mustafa Batan, Konya 1953. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 11.12.1971

1351 — A. Nurettin Sürücü, Konya 1954. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 11.12.1971

1352 — Ahmet Yaldız, Akşehir 1951. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) – 11.12.1971

1353 — Mustafa Atasagun, Konya 1954. (İ. D. M. M. Y. Okulu) 11.12,1971

1354 — Nuri Uysal, Alanya 1950. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 11.12.1971

1355 — Osman Şengün. Kayseri 1955.. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 11.12.1971

1356 — Karani Eseroğlu, Çumra 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 11.12.1971

1357 — Fahrettin Güngör, Maraş 1953. (İ. G. S. M. M. Y. Okulu) 11.12,1971

1358 — Behçet Feyyaz Canlı, Beyşehir 1952. (İ. D. Güzel San. Aka.) 11.12,1971

1359 — Vecdet Güleç, Nazilli 1954. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 11.12.1971

1360 — Ali Sarıkaya, Ereğli 1952. (İ. D. M. M. Y. Okulu) 11.12.1971

1361 — Mustafa Uzbaş, Beyşehir 1954. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 1.12.1971

1362 — Giyasettin Deniz, Kemah 1953. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 11.12.1971

1363 — Rıza Özcıvan, Akseki 1952. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 11.12.1971

1364 — İsmet Özbucak, Ordu 1947. (İ. T. İ. L. Y. Okulu) 11.12,1971

1365 — Ahmet Çelik, Ereğli 1950. (İ. İ. T. İ. Y. Okulu) 11.12,1971

1366 — Özer Özgüç, İskilip 1952. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 11.12.1971

1367 — Okyay Cirit, Osmaniye 1952. (G. İ. T. İ. Y. Okulu) 11.12.1971

1368 — Mustafa Yıldırım, Akşehir 1950. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 11.12.1971

1369 — Ahmet Gül, Konya 1953. (İ. Ü. Kimya Fakültesi) 13.11.1971

1370 — Hayrullah Keskin, Antalya 1950. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 11.12.1971

1371 — Mehmet Kayhan, Ereğli 1952. (İ. Teknik Fakültesi) ” 23.11.1971

1372 — Mehmet Şahin (2), (G. Antep 1953. İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 11.12.1971

1373 — Faik Gezer, Tokat 1950. (İ. D. M. M. Akademisi) – ” 11.12.1971

1374 — Musa Köse, Turgutlu 1947. (İ. D. M. M. Akademisi) 11.12.1971

1375 — M. Kemal Şani, İsparta 1950. (İ. D. M. M. Akademisi) 11.12.1971

1376 — Turgut Akdoğan, Eskişehir 1949. (Şişli T. İ. L. Y. Okulu) 11.12.1971

1377 — Mahmut Geden. Mecitözü 1950. (İ. D. M. M. Akademisi) 11.12,1971

1378 — Cafer Çelik, Beyşehir 1952. (İ. T. İ. L. Akademisi) 30.11.1971

1379 — Ali Galip Alpoğuz, Beyşehir 1952, (İ. Ü. Arkeoloji) 11.12.1971

1380 — Mehmet Emre, Kayseri 1948. (İ. D. M. M. Akademisi) • 11.12.1971

1381 — Hazım Acar, Konya 1949. (İ. D. M. M. Akademisi) 11.12.1971

1382 — Cengiz Yıldırım, Develi 1953. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 11.12.1971

1383 — Şevki Özkaya, Ilgın 1953. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 22.12.1971

1384 — Haşini Trupcioğlu, Akşehir 1953. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 22.12,1971

1385 — İsmail Yılmaz, Yunak 1953. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 22.12.1971

1386 — Mustafa Atılgan, Ş. Koçhisar 1951. İ. Ü. İktisat Fakültesi) 22.12.1971

1387 — Veysel Eroğlu, Afyon 1948. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 22.12.1971

1388 — Veli İnecik, Karacabey 1944. (İ. D. M. M. Akademisi) 22.12.1971

1389 — Seyit Özaslan, Beyşehir 1953. (İ. T. İ. L. Akademisi) 1.12.1971

1390 — Ahmet Korkmaz, Konya 1948. (İ. D. M. M. Y. Okulu) 22.12.1971

1391 — Hüseyin Şen, Uşak 1951. (İ. D. M. M. Akademisi) 22.12.1971

1392 — Ali Argın, Tokat 1946. (Eczacılık Y. Okulu) 22.12.1971

1393 — Akif Solak, Sarayönü 1951. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 2212,1971

1394 — Mehmet San, Siirt 1950. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 1.12.1971

1395 — Mustafa Üner, İçel 1952. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 11.12.1971

1396 — Nazif Direk, Ilgın 1952. (Şişli T. İ. Y. Okulu) 11.12.1971

1397 — Ünver Bücük, D. Hisar 1953. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 3.11.1971

1398 — Kemal Öktem, Ardahan 1953. (İ. T. İ. Y. Okulu) 11.12.1971

1399 — Hayri Tosun, Sarayönü 1945. (Işık M. M. Y. Okulu) 22.12,1971

1400 — Hasan Suvarioglu, Kadınhan 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 30.11.1971

1401 — İsmet Çidem, Ankara 1950′. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 11.12.1971

1402 — Mustafa Çiftçi, Konya 1952. (İ. D. M. M. Y. Okulu) 22,12.1971

1403 — Muzaffer Mısırlılar, Konya 1952. (İ. İ. T. İ. Akademisi) 1.12.1971

1404 — Eaşit Akaslan, Beyşehir 1953. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 12. 1.1972

1405 — Mehmet Akaslan, Beyşehir 1953. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 12. 1.1972

1406 — Mustafa Ağca. Akşehir 1954. (İ. Ü. Fen Fakültesi) 12. 1.1972

1407 — Ali Samur, Konya 1950. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 1.12.1971

1408 — Coşkun Yorgancılar, Konya 1952. (İ. Ü. Tarih Fakültesi) 12. 1.1972

1409 — Veli Avcı, Çumra 1950. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 20. 1.1972

1410 — Muzaffer Adıgüzel, Emet 1952. (İ. D. M. M. Akademisi) 21. 1.1972

1411 — Mehmet Kaplan, Akseki, 1945. (Işık M. M. Y. Okulu) 22. 1.1972

1412 — Ramazan Kaçar, Çumra 1948. (İ. Ü. Eczacılık) 1.12.1971

1413 — Ekrem Yazıcı, Alaplı 1952. Işık M. M. Y. Okulu) 22. 1.1972

1414 — Haluk Cevizoğlu, Tirebolu 1952. (İ. D. M. M. Akademisi) 22. 1.1972

1415 — Rıdvan Eşlik, Malatya 1954. (İ. D. M. M. Akademisi) 22. 1.1972

1416 — Muammer Nas, Kelkit 1956. (İ. D. M. M. Akademisi) 22. 1.1972

1417 — İhsan Abseyi, Reyhanlı 1946. (D. M. M. Y. Okulu) 21. 1.1972

1418 — Erdoğan Sivas, Beyşehir 1953. (İ. Ü. Orman Fakültesi) 8. 2,1972

1419 — Hüseyin Sakallı, Çanakkale 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 26. 2.1972

1420 — Hamza Öztürk, Sürmene 1953. (î. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 8. 2.1972

1421 — Ramazan Böcü, Karaman 1950. (İ. T. İ. L. Y. Okulu) 30.11.1971

1422 — Oğuz Büyükşar. Konya 1953. (G. S. İşletme Okulu) 7. 3.1972

1423 — Latif Büyükbezirci, Konya 1951. (İ. Ü. Diş Hek. Fakültesi) 15. 3.1972

1424 — Kenan Gündoğdu, Giresun 1950. (Aksaray T. İ. Akademisi) 4. 3.1(972

1425 — Hüseyin Şanlı, Kızılviran 1952. (İ. İ. T. İ. L. Akademisi) 5. 4.1972

1426 — Ahmet Büyük, Adıyaman 1950. (D. M. M. Y. Okulu) 7. 4.1972

1427 — Kâzım Taşdemir, Bartın 1953. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 6. 5.1972

1428 — Musa Zengingül, Ankara 1951. (Şişli T. İ. Y. Okulu) 6. 5.1972

1429 — İdris Toprak, Ilgın 1950. (İ. D. M. M. Akademisi) 3. 6.1972

1430 — Mehmet İlikmen, Çorum 1945. (Işık M. M. Y. Okulu) 19. 9.1972

1431 — Ömer Odabaşı, Yunak 1952. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 18.11.1972

1432 — Mehmet Kınalı, Çumra 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 18.11.1972

1433 — Hacı Ali Kaya, C. Beyli 1952. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 18.11.1972

1434 — Yaşar Akçay, Aydın 1954. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 18.11.1972

1435 — Derviş Özdemir, Bozkır 1955. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 18.11.1972

1436 — Cahit Yıldız, Arpaçay 1954. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 18.11.1972

1437 — M. Kemal Yertutan, Ayaş 1955. (İ. D. M. M. Akademisi) 18.11.1972

1438 — Muzaffer Cengiz, Konya 1955. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 18.11.1972

1439 — Mustafa Örnek, Konya 1954. (G. İ. T. İ. İşletme) 18.11.1972

1440 — Necati Tuncer, Ereğli 1953. (İ. Ü. Eczacılık Fakültesi) > 18.11.1972

1441 — Recep Çığa, Konya 1952. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 18.11.1972

1442 — Tahsin Güleç, Akseki 1953. (İ. İ. T. İ. L. Akademisi) 18.11.1972

1443 — Hakkı Yaprak, Gördes 1948. (İ. D. M. M. Akademisi) 18.11.1972

1444 — Vahit Baygüneş, Yıldızeli 1955. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 18.11.1972

1445 — Ahat Koçak, Sarayönü 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 18.11.1972

1446 — Halil Erkaya, Burdur 1957. (İ. D. M. M. Akademisi) 18.11.1972

1447 — Hünkar Ak, Bafra 1955. (İ. Diş Hekimliği) 18.11.1972

1448 — Nazım Dölek, Kadmhan 1951. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 18.11.1972

1449 — Ahmet Uslu, Konya 1953. (İ. T. Ü. Elektrik Fakültesi) 18.11.1972

1450 — Osman Karataş, Ankara 1951. (İ. D. M. M. Akademisi) 18.11.1972

1451 — Mehmet Gökçe, Konya 1952. (İ. İ. T. İ. L. Akademisi) 9.12.1972

1452 — Ayhan Ersöz, Konya 1953. (İ. İ. T. İ. Y. Okulu) 9.12.1972

1453 — Ata Celep, Bozkır 1951. (G. S. Müh. Y. Okulu) 9.12.1972

1454 — Naci Çetin, Kadmhan 1949. (İ. İ. T. İ. L. Akademisi) 9.12.1972

1455 — Mustafa Şanlı Kızılviran 1954. (A. İ. T. İ. Akademisi) 9.12.1972

1456 — Ali Öztürk, Taşpmar 1954. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 9.12.1972

1457 — Abdülvahap Işıldar, Kadmhan 1953. (İ. D. M. M. Akademisi) 9.12.1972

145S — Mahmut Kök, Ilgın 1954. (İ. İ. T. İ. Akademisi) 9.12.1972

1459 — Abbas Ünlü, Sarayönü 1952. (İ. İ. T. İ. L. Akademisi) 9.12.1972

1460 — Abdullah Özmen, Karaman 1952. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 9.12.1972

1461 — N. Cevat Bektaş, İlisira 1954. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 9.12.1972

1462 — A. İhsan Sağlam, Ilgın 1954. (İ. D. M. M. Akademisi) 9.12.1972

1463 — Ahmet Okur, Karapınar 1954. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 9.12.1972

1464 — Remzi Çetin, Konya 1952. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 9.12.1972

1465 — Mustafa Yüksel, Konya 1954. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 9.12.1972

1466 — Mustafa Altıntaş, Bozkır, 1947. (İ. Ü. İktisat Fakültesi) 9.12.1972

1467 — Muammer Başkuyu, Kadmhan 1954. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 9.12.1972

1468 — Mustafa Özcan, Konya 1949. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 9.12.1972

1469 — İbrahim Demirel, Konya 1950. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 9.12,1972

1470 — Hüseyin Harmankaya, Konya 1949. (İ. D. M. M. Akademisi) :23.12.1972

1471 — Mehmet Türkan, Karamürsel 1952. (İ. D. M. M. Akademisi) 23.12.1972

1472 — Ahmet Akbey, Keleş 1955. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 23.12.1972

1473 — Mustafa Aydın, Polatlı 1954. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 23.12,1972

X474 — Halil İbrahim Yalmalp, Tokat 1953. (İ. D. M. M. Y. Okulu) 23.12.1972

1475 _ Cemal İnce, Uşak 1954. (İ. D. M. M. Akademisi) 23.12.1972

1476 — Yahya Dönmez, Mersin 1950. (İ. İ. T. İ. L. Akademisi) 23.12.1972

1477 — Ali Akgün, Uşak 1950. (G. M. M. Y. Okulu) 23.12.1972

1478 — Gani Mehmet Ekim, Lapseki 1954. (İ. T. Ü. İnşaat Fakültesi) 23.12.1972

1479 — Ahmet Faik Ekici, Bozkır 1954. (Vatan M. Y. Okulu) 23.12.1972

1480 — Fevzi Feramuz Ağır, Ilgın 1952. (İ. D. M. M. Akademisi) 23.12.1972

1481 — Necati Akm, Turhal 1952. (İÜ. Edebiyat) 23.12.1972

1482 — Mahmut Önal, Ş. Koçhisar 1955. (İ. Ü. Hukuk Fakültesi) 23.12.1972

1483 — Ahmet Sarıkaya, Kadmhan 1950. (İ. İ. T. İ. Akademisi) 9.12.1972

1484 — Kemal Temiz, Seydişehir 1955. (İ. 1. T. 1. Y. Okulu) 23.12.1972

1485 — Abdullah Uysal, Bozkır 1952. (İ. Ü. Eczacılık) 23.12.1972

1486 — Fethi Dinçer, Kulu 1952. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 23.12,1972

1487 — Şeref Börü, Konya 1955. (İ. Ü. Eczacılık) 23.12.1972

1488 — Mustafa Güçlü, C. Beyli 1955. (İ. Ü. Tıp Fakültesi) 23.12.1972

1489 — Mecit Karabulut, Karamürsel 1954. (İ. D. M. M. Akademisi) 23.12.1972

1490 — A. Ayhan Yıldırım, İzmir 1954. (İ. T. Ü. Makina) 23.12.1972

1491 — İbrahim Çakır, Gerede 1951. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 23.12.1972

1492 — Alâaddin Sevimli, Ereğli 1952. (İ. T. Ü. Kimya Fakültesi) 23.12.1972

1493 — Hakkı Duran, Ulubey 1954. (İ. D. M. M. Akademisi) 23.12.1972

1494 — Şakir Selçuk, Tokat 1955. (İ. T. Ü. Maden Fakültesi) 23.12.1972

1495 — Alâaddin Kaytancı, Kayseri 1949. (İ. T. Ü. M. M. Fakültesi) 23.12.1972

1496 — Bekir Uğurlu, Ş. Koçhisar 1953. (İ. T. Ü. Makina Fakültesi) 23.12,1972

1497 — Semih Dümdüz, Yalova 1951. (Diş Hek. Y. Okulu) 23.12.1972

1498 — Mustafa Baltacı. Beyşehir 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 23.12.1972

1499 — H. Osman Ayaz, Malatya 1952. (İ. Ü. Edebiyat Fakültesi) 23.12.1972

1500 — Necmettin Kara, Göksün 1955. (İ. D. M. M. Y. Okulu) 23.12.1972

1501 — Ahmet Öğünç, Karapınar 1955. (İ. D. M. M. Akademisi) 23.12.1972

1502 — Abdullah Günayan, Karaman 1949. (Ak. İ. İ. T. İ. Y. Okulu) 23.12,1972

1503 — Ahmet Zafer Ekim, Lapseki 1953. (İ. T. Ü. Kimya Fakültesi) 23.12.1972

1504 — Feridun Ertürk, İznik 1953. (G. S. İ. İ. T. İ. Okulu) 23.12.1972

1505 — Yaşar Çalışkan, Ermenek 1950. (İ. Ü. Eedebiyat Fak.) 23.12,1972

1506 — Kadir Bölükbaşı, Dörtyol 1952. (Şişli T.İ.Y. Okulu) 23.12,1972

1507 — H. Hüseyin Arıaslan, Beyşehir 1950. (İ.D.M.M. Akademisi) 23.12.1972

1508 — Faruk Büyük, Adıyaman 1955. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 23.12,1972

1509 — Mehmet Akif Top, Ankara 1949. (İ.D.M.M. Akademisi) 23.12.1972

1510 — Mehmet Fettah BUgin, Urfa 1955. (İ.D.M.M. Akademisi) 23.12.1972

1511 — Enis Yeter, Elâzığ 1955. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 23.12.1972

1512 — Arseven Çağlar, İğdır 1947. (İ.D.M.M. Akademisi) 13. 1.1973

1513 — İhsan Şenocak, Urfa 1952. (D. Güzel Sanatlar Uygulama Ok.) 13. 1.1973

1514 — Kerim Çopur, Tarsus 1952. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 13. 1.1973

1515 — Faruk Küçük Kolbaşı, Konya 1946. (D. Güzel Sanatlar Uy. Ok.) 13. 1.1973

1516 — Necdet Kesici, Maraş 1953. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 13. 1.1973

1517 — Mustafa Karabacak, Beyşehir 1948. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 13. 1.1973

1518 — Lütfi Ak, Doğanhisar 1951. (İ.İ.T.İ.Y. Okulu) 13. 1.1973

1519 — Cengiz Sakarya, Adapazarı 1951. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 13. 1.1973

1520 — Muhsin Görgüligil, Konya 1953. (İ.İ.T.İ.Y. Okulu) 13. 1.1973

1521 — N. Hilmi Küçük Yıldız, Cihanbeyli 1953. (İ.Ü. Diş Hekimliği) 13. 1.1973

1522 — Emrullah Altıntaş, Sarayönü 1952. (İ.Ü. Edebiyat Fak.) 13. 1.1973

1523 — Ömer Dik, Karaman 1952. (G.S.M.M.Y. Okulu) 13. 1.1973

1524 — Emin Üstün, Gerede 1951. (İ.D.M.M.Y. Okulu) 13. 1.1973

1525 — Abdullah Adır, Seydişehir 1951. (İ.İ.T.İ. Akademisi) 13. 1.1973

1526 — Mehmet Dönmez, Konya 1954. (Ak. İ.T.İ.Y. Okulu) 10. 2.1973

1527 — Ümit Tokgöz, Elazığ 1952. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 10. 2.1973

1528 — Nuri Demircioğlu, Aydın 1952. (G.S.M.M.Y. Okulu) 10. 2.1973

1529 — Yaşar Gür, Karapınar 1950. (İ.D.M.M.Y. Okulu) 10. 2.1973

1530 — Faruk Karahan, Ladik 1950, (İ.E.Y. Okulu) 10. 2.1973

1531 — Üzeyir Lokman Çaycı, Bor 1949. (D.G.S.A.U. Es. Okulu) 10. 2.1973

1532 — Mustafa Keleş, Ermenek 1953. (İ.İ.T.İ.L.Y. Okulu) 13. 1.1973

1533 — Azmi Yeşil, Adana 1955. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 13. 1.1973

1534 — Musa Kazım Büyükbağrıaçık, Konya 1952. (İ.İ.T.İ.Y. Okulu) 21. 1.1973

1535 — Mehmet Gökgöz, Gerede 1950. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 24. 2.1973

1536 — Fatih Uğurlu, Kırşehir 1953. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 9. 2.1973

1537 — Ali Pınarbaşı, Karaman 1954. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 10. 3.1973

1538 — Salih Sunay, Konya 1953. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 12. 3.1973

1539 — Ahmet Karahan, Çumra 1953, (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 12. 3.1973

1540 — Ziya Argun, Karapınar 1950. (B.İ.T.İ.Y. Okulu) 24. 3.1973

1541 — Abdullah Güneş, Kadmhan 1950. (G.S, Kimya Y. Okulu) 16. 4.1973

1542 — Rakım Gürbüz, Doğanhisar 1954. (İ.Ü. Hukuk Fakültesi) 19. 6.1973

1543 — Bekir Yıldız, Kayseri 1951. (İ.D.M.M. Akademisi) 2.10.1973

1544 — Azzem Aslan, İsparta 1952. (İ. Dişçilik Okulu) 4.10.1973

1545 — Tamer Sert Yeşilışık, İzmir 1954. (İ.T.Ü. Gemi Fakültesi) 2.10.1973

1546 — Bilal Aydın, Adıyaman 1951. (İ.D.M.M. Akademisi) 1.12.1973

1547 — Lütfi Sözer, Bolvadin 1951. (İ.D.M.M. Akademisi) 1.12.1973

1548 — Mehmet Şahin, Ilgın 1954. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) 1.12.1973

1549 — Abbas Sevgi, Karapınar 1958. (İ.D.M.M. Akademisi) 1.12.1973

1550 — Naci Türkoğlu, Ereğli 1956. (İ.D.M.M. Akademisi) 1.12,1973

1551 — Cemil Kılıç, Nizip 1954. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 1.12.1973

1552 — Tarık Erdaş, Tarsus 1952. (İ.T.Ü. Makina Fakültesi) • 1.12.1973

1553 — Yaşar Özdemir, Konya 1956. (İ.T.Ü. Elektrik) 1.12.1973

1554 — Sebahattin Demir, Bursa 1955. (İ.G.S. Müh. Y. Okulu) 15.12.1973

1555 — Mustafa Aksoy, Tokat 1954. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) 15.12,1973

1556 — Aydın Saraç, Artvin 1957. (İ.D.M.M. Akademisi) 15.12.1973

1557 — Özkan Göksal, Aydın 1955. (İ.T.Ü. Gemi İnşaat) . 15.12.1973

1558 — Necmi Apaydın, Denizli 1957. (İ.Yük. Turizm Okulu) 1.12.1973

1559 — Mehmet Köylü, Bozkır 1953. (İ.T.Ü. Jeodezi Fakültesi) 15.12.1973

1560 — M. Orhan Kocabaş, Konya 1956. (İ.D.M.M. Akademisi) 15.12.1973

1561 — Ömer Karayumak, Karaman 1950. (İ. Hukuk Fakültesi) 15.12.1973

1562 — Mustafa Şahin, Amasya 1952. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 15.12.1973

1563 — Engin Erdoğan, Giresun 1954. (İ. Nişantaşı Diş Hekimliği) ‘29.12.1973

1564 — Cevdet Küçükatçeken, Karaman 1952. (İ.T.Ü. Makina Fakül.) 29.12.1973

1565 — Hüseyin Bedir, Darende 1954. (İ.D.M.M. Akademisi) 29.12.1973

1566 — Uğur Sırçalı, Çorum 1953. (İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi) 29.12.1973

1567 — Fahri Kavçakar, Burdur 1955. (İ.G.S.İ.T.İ.Y. Okulu) 29.12,1973

1568 — Yaşar Özkan, Kadınhanı 1953. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 29.12.1973

1569 — Rıza Karadeli, Konya 1955. (İ.G.S. Yk. Okulu) 29.12.1973

1570 — Ahmet Ustaoğlu, Ankara 1955. (İ.T.Ü. Kimya Fakültesi) 29.12.1973

1571 — Yaşar Şerbetçi, Maraş 1954. (İ. Nişantaşı Diş Ok.) 29.12.1973

1572 — Emin Uysal, Konya 1955. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) 29.12.1973

1573 — Yağmur İnan, Ankara 1954. (İ.T.Ü. Kimya Fakültesi) 29.12.1973

1574 — Mehmet Doğan, Ermenek 1953. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 29.12.1973

1575 — Ahmet Gedikoglu, Kütahya 1951. (İ.Ü. Orman Fakültesi) 29.12.1973

1576 — Sabit Sucu, Karaman 1955. (İ.T.Ü. Maden Fakültesi) 29.12.1973

1577 — Şahin Türkcan, Konya 1956. (İ.T.Ü. Elektrik Bölümü) 29.12.1973

1578 — Bünyamin Güler, Hadim 1948. (İ. Nişantaşı Diş Ok.) 29.12.1973

1579 — Mevlüt Yıldız, Kadmhan 1953. (İ.T.Ü. İşletme) 29.12.1973

1580 — Necdet Fidan, Ilgın 1955. (İ.D.M.M. Akademisi) 29.12.1973

1581 — Ahmet Taner, Akseki 1953. (İ.T.Ü.M.M. Fakültesi) 29.12.1973

1582 — Mehmet Güzeş, Kadmhan 1955. (İ. Nş. Diş Hek.) 29.12,1973

1583 — Osman Çam, Cihanbeyli 1955. (İ. Nş. Diş Hekimi) 29.12.1973

1584 — Ramazan Turan, Malatya 1955. (İ.T.Ü. Kimya) 29.12.1973

1585 — Ömer Yüksel Özek, Balıkesir 1955. (İ.T.Ü. Gemi Fak.) 29.12.1973

1586 — Mehmet Özdoğan, Bolu 1953. (İ.T.Ü. Maden Fak.) 29.12.1973

1587 — Bilâl İpekçi. Niğde 1953. (İ.T.Ü. Maden Fak.) 29.12.1973

1588 — Mehmet Aybulut, Tokat 1957. (İ.T.Ü. Kimya Fakültesi) 29.12.1973

1589 — Mustafa Çimenoğlu, Eskişehir 1956. (İ.T.Ü. Makina) 29.12.1973

Abbas Güvenilir
Abdulkadir Bulduk
Abdullah Özmen
Abdullah Özel
Abdurrahim Gönenç
Abid Özmen
Adnan Eroğlu
Adnan Tatar
Adnan Cengiz
AHMET DÜLGER
Ahmet Uyan
Ahmet Ağralı
Ahmet Demirkol
Ahmet Çöl
Ahmet Esginus
Ahmet Kuş
Ahmet Ağralı
Ahmet Uslu
Ahmet Akdemir
Ahmet Demir
Ahmet Sarıkaya
Ahmet İriş
Ahmet Tekkulak
Ahmet Öz
Ahmet Aktaş
Ahmet Gedikağaoğlu
Ahmet Koçak
Ahmet Özipak
Ahmet Berattin Özdemir
Ahmet Şakir Olcay
Alaattin Cennet
Ali Ecevit
Ali Güdücü
Ali Loras
Ali Kalaoğlu
Ali Aslan
Ali Cumhur Doğan
Alpaslan Doğusan
Arif Tekbaş
Armağan Özkaya
Ata Tekin
AVNİ KAHYA
BAHADDİN BAĞCI
Bedri Keskin
BEHÇET DAĞHAN
Berk Onuk
Bünyamin Tekkanat
Cafer Çetintaş
Cafer Sadık Özlevent
Celal Kocabaş
Cemalettin Kutluca
Cemil Can
Cengiz Sakarya
Cevat Nevruz
Coşkun Yorgancılar
Cumali Taştekin
Ekrem Kızıltaş
Ekrem Yıldırım
Emin Uysal
Enver Döşyılmaz
Erhan Çavlı
Ethem Yıldırım
Fahrettin Uludağ
Faruk Beyhan
Faruk Tekkanat
Fatih Bayram
Fehmi Yavuz
Fethi er
Furkan Şenharputlu
Galip Parlak
Gökhan Faruk Mesci
Haluk İbrahim Özmen
Hamdi Ecevit
Hamdi Aksoy
Hasan Dağ
Hasan Angı
Hasan Altınok
HASAN GÜMÜŞ
Hasan Dudaklı
Hasan Cengiz
HASAN SÖNMEZ
Hasan Hüseyin Çiller
Hasan Hüseyin Arıaslan
Hasan Sabri Koru
Hasip Çiçekli
Haşmet Ruşen Oğuzalp
Haydar Hepsev
HİLMİ CAN
Hilmi Şenalp
Hurşit Korkmaz
Hüsamettin Sönmez
Hüseyin Sivri
Hüseyin Karagöz (Eski Çorum Milletvekili)
Hüseyin Al
Hüseyin Eryiğit
Hüseyin Büyükkeleş
Hüseyin Keser
Hüseyin Hüsnü Varol
İbrahim Çeliktaş
İbrahim Yakut
İbrahim Avcı
İBRAHİM CONKAR
İBRAHİM İMAMOĞLU
İbrahim Ermut
İbrahim Yakut
İhsan Toroğlu
İsmail Uzbaş
İSMAİL TURAN
İsmail Tunçbilek
İsmail Cantürk
Kadir Alp
Kamil Tutar
Kazım Arıcı
Kemal Burak
Kemal Yurtnaç
Kemal Temiz
Kemal Burak
Kemal Ünsal
Kemal Yavuz Ataman
KUDRET SARI
M. ALİ BEYHAN
M. Cem Coşkuner
M. Sedat Ecevit
Mecid
Mehmed Ali Oflaz
MEHMET EVCİ
MEHMET YILMAZ
Mehmet Akyil
MEHMET ESKİ
Mehmet Sunar
Mehmet Özmen
Mehmet Kalkancı
Mehmet Özkan
Mehmet Bosat
Mehmet Durukan
Mehmet Çağlar
Mehmet Yılmaz
Mehmet Evci
Mehmet Koçak
Mehmet Nuroğlu (Mırık)
Mehmet Yaman
Mehmet Akif KAsımoğlu
Mehmet Ali Terlemez
Mehmet Fatih Başhan
Mehmet Uzbaş
Mehmet Yılmaz Kimyacı
Mehmet Yılmaz Dişçi
Mehmet Zafer Sarıtaş
Mevlüt Büyükkoçak
Mevlüt İpek
Mevlüt Koyuncu
Mithat Büyükalim
Muammer Seleş
Muammer Değer
MUAMMER YILMAZ
MURAT BOYDAŞ
Murat Altıparmak
Musa Savaş
Mustafa Güçlü
MUSTAFA TEMEL
MUSTAFA KAYA
Mustafa Mercan
MUSTAFA KIVRAK
MUSTAFA UYSAL
Mustafa Kirtiş
Mustafa Özşahin
Mustafa Uzbaş
Mustafa Kürkçü
Mustafa Sarıoğlu
Mustafa Karabacak
Mustafa Kultaş
Mustafa Demirok
Mustafa Ağır
Mustafa Atasagun
Mustafa Kirtiş
Mustafa Koç
Mustafa Kuzucu
Mustafa Fevzi Ecevit
Mustafa Timuçin Aslan
Mümin İriş
Naci Ödük
Nazmi Yüksekzeybek
Necati Tuncer
Necdet Kesici
NECMİ ŞİMŞEK
NİZAMETTİN KALAMAN
Nuri Ünalan
Orhan Yentürk
Osman Altunyaprak
Osman Topçu
Osman Atmaca
Osman Güler
Osman Küçük
ÖMER TOKGÖZ
Ömer Can
Ömer Yıldız
Ömer Karayumak
Ömer Dinçer
Ömer Menevşe
Ömer Merkum
Ömer Lütfi Çakırca
Önder Turmuş
ÖZGÜR ÇINAR
Rahmi Civan
Ramazan Taşaltın
Ramazan Divleli
Remzi Çetin
Rıza Karadeli
SABRİ KUZU KUZU
SAİD DAĞDAŞ
Salih Mutlu
Salih er
Salim Gönenç
Sami Nalçacıgil
Sami Can
Sami ŞENSOY
Sebahattin Özmen
Sefer Solak
Selahattin Özmen
Servet Özcan
Seyfullah Apaydın
SÜLEYMAN DEĞERLİ
Şerif Enis
Şevket Samur
Tahir Akyürek
Tahir ATİLA
Tahir Akyürek
Talat Fırlar
Tevfik BAYRAKTAROĞLU
Tevfik Fikret Karaman
Tevfik gazel
Vehbi Ecevit
Veli Kan
Yadigar Gökmenoğlu
Yafes Yüzügüldü
Yakup Barutçu
Yaşar Fırtına
Yaşar Korkmaz
Yaşar Balcı
Yılmaz Atakan
Zekeriyya Kaya
Zeki Koyuncu
Ziya Başpınar
Not: Konya Yurdu’nda kalıp sehven yahut bilgimiz dışında olduğu için listede ismi olmayanları iletmek yahut Konya Yurdu ile ilgili iletebileceğiniz her türlü bilgi ve belge için İrt: 0549 795 06 64